• Новак
10Pcs*RGB Свадба декорација далечинско управување со подводни подводни led партија чај мини led светло за денот на вљубените Исповед

10Pcs*RGB Свадба декорација далечинско управување со подводни подводни led партија чај мини led светло за денот на вљубените

DEN 623.52
DEN 561.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

ние може да брзо ја испорача стоката сакате да дестинација. Вие веднаш ќе се зголеми било табела централен, место на поставување, уметничко дело,, костим, маска, или други оркестарот објект со овие lightss
Пакување & Испорака
20pcs светлина во блистер кутија.Лесно е да го вклучите/исклучите од страна на далечински контролер .Нашите производи се користат удобен.
вазни батерии laterns исклучени
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours.
Што Се Вклучени ???
10pcs 3 LED подводните floralyte во кутија
1pc Далечинскиот
Секоја Светлина дојде со 2pcs CR2032 батеријата. Брз одговор : ние ќе одговориме на вашите прашања во рок од 10 minutues.
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото. 100% КК инспекција Пред Shippment,
4. Производ Материјал : Јасно ABS Пластика , Супериорен Квалитет .

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
RGB со далечинско
Wattage:
3W
Употреба:
празник
Напон:
3V
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Повод:
Спална соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
KS-SB-003-03
Должина:
1inch
Гаранција:
една година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
Светла Далечински Светла Вазна До Светлината Партија Централен
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Број На Модел На:
KS-SB-003
LED светла боја:
бела , топло бела ,црвено, зелено , сино , жолто, Розова
На животниот век на батеријата:
повеќе од 24 часа
Пакет:
10pcs LED Светло по пластична кутија
водоотпорен или не:
Водоотпорен , Подводни,Потопна
Повод:
Свадба
извор на енергија тип:
2 парчиња заменливи CR2032 копчето мобилен батеријата(вклучени)
Тежина:
15 grams each
Функција:
Пресврт за да го вклучите/исклучите
Димензии:
1.25 со дијаметар од 1 висок

Комплементите на стоката

12pcs/многу Водоотпорни LED Чај Светлина Подводни LED Чај Светлина Свеќи За Свадба Партија Настани Флорални Централен Оркестарот

Вклучува 2 x CR2032 батерии кои се заменливи Батеријата трае до 48 часа и заменливиВодоотпорен Дизајн , Без о

DEN 475.20

10pcs/ многу Водоотпорен LED Партија Светла За Фенери Балони Флорални Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ Стаклени Вазни

10pcs / многу Водоотпорен LED Партија Светла За Фенери Балони Флорални Мини Led Светла За Свадба Централен КО

DEN 206.40

100pcs/многу LED Балон Светла Свадба Декорација Светлината LED Божиќ Светлината LED Хартија Фенер Партија Оркестарот Светлина

100pcs / многу LED Балон Светла Свадба Декорација Светлината LED Божиќ Светлината LED Хартија Фенер Партија Орк

DEN 1900.00 2111.52

Trecaan Нето Мрежа на ЕУ String Светлина Гарланд Трепкане Стар Отворено Градина Свадба Партија Прозорец Завеса Самовила Празник

Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и / или должност обвинет од страна на свој

DEN 379.00 541.44

Слободен Испорака Фабрика Добавувачот, е СУПЕР Светло двоен LED Подводните Батеријата Напојува ЛЕД Партија Светлина За Centperiece

Ние сме Фабрика Снабдувач Pls одбра бои од табелата подолу.Квалитет на производот, купи од нас со доверба

DEN 5078.40