• Новак
Под Вазна Осветлување! Kitosun Водоотпорен LED Submersilbe Чај Светла Батеријата Управува со ON/ OFF Прекинувач за Дома Декоративни

Под Вазна Осветлување! Kitosun Водоотпорен LED Submersilbe Чај Светла Батеријата Управува со ON/ OFF Прекинувач за Дома Декоративни

DEN 7584.00

Достапност
Производот е достапен


Како да се активни на светлата? Пресврт за да го вклучите/исклучите светлата. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање . Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Wholesales!!! (50 парчиња/многу) 100% Водоотпорни Мини LED Светло База 3 AAA Батеријата Далечински Управувана различно обоени LED Флорални Светлина US$ 299. тие се погодни за двете.
Превозот :
1.
Не вазни, хартија laterns и други работи вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE.00 /многу
парчиња / многу
Фабрика Директни (12pieces/многу) 100% Водоотпорни Мини LED Светло База 3 AAA Батеријата Далечински Управувана различно обоени LED Флорални Светлина US$ 69.
Се враќа :
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента. Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Црвена, Бела, Топло whtie, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Карактеристики:
Батерија Управувана Подводните Водоотпорен Мини LED Светло
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Должина:
1.25inch
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг и Мини
LED Бои За Опции:
Бела, Топло бела, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова, RGB боја се менува
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Материјал:
Јасно ABS Пластика
Апликации:
вазна осветлување, цветни аранжмани, smooking shisha наргиле декорација
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Име на производ:
Подводни led светла, Водоотпорен LED Акцент Светлина, Мини LED Светло
Тип:
свадба Партија & Декоративни Светилки

Комплементите на стоката

4Pcs НОВ Дизајн Подводни LED Вазна Светлина/Партија потрошен материјал/Хартија Фенер Осветлување/Свадба Декорација празник хартија

Дури и тоа е 25" Со виси кука на дното ,може да се обеси со метална кука директно тие се супер светло.

DEN 778.00 864.00

12pcs/многу Hotsale Led Магичен Самовила Бисери Светлина За Дома Божиќ Свадба Декорација топката светла за дома партијата декор

12pcs / многу Hotsale Led Магичен Самовила Бисери Светлина За Дома Божиќ Свадба Декорација УпотребаLED Самовила �

DEN 380.00 422.40

10Pcs*RGB Свадба декорација далечинско управување со подводни подводни led партија чај мини led светло за денот на вљубените

ние може да брзо ја испорача стоката сакате да дестинација Вие веднаш ќе се зголеми било табела централ�

DEN 561.00 623.52

Слободен Испорака Фабрика Добавувачот, е СУПЕР Светло двоен LED Подводните Батеријата Напојува ЛЕД Партија Светлина За Centperiece

Ние сме Фабрика Снабдувач Pls одбра бои од табелата подолу.Квалитет на производот, купи од нас со доверба

DEN 5078.40

Топката String Сончевата светлина водоотпорен 6M 30Led Кристал 3 боја двор градина декорација светилки за Дрво самовила осветлување

Во прашање е толку остри дека мора да бидете внимателни кога го користите.4% Австралија го Оценувате (точ

DEN 784.00 1206.24