• Новак
Обичај фото 3d позадина цвеќиња и бамбус шума пејзаж тремот Дневна соба декорација сликарство 3d ѕид мурали позадина

Обичај фото 3d позадина цвеќиња и бамбус шума пејзаж тремот Дневна соба декорација сликарство 3d ѕид мурали позадина

DEN 1568.64
DEN 816.00 -48 %

Достапност
Производот е достапен

Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
. 3 квадратен метар =3pcs .9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
1 квадратен метар = 1pcs. Не големина информации.

Декларирани спецификации

Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Други
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Медитеранот
Бренд Име:
WDBH
Површински Третман:
Печатење
wallpaper:
ѕидот трудови дома декор
3d позадина:
Стереоскопски 3d позадина
ѕидот налепница:
3d соба позадината на пејзажот

Комплементите на стоката

Обичај mural 3d тротоарите слика пвц само лепило Европската parquet мермерна текстура оркестарот сликарство 3d ѕид мурали позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

DEN 1338.00 2432.64

Обичај Mural Позадина За Спалната соба Ѕидови 3D Прекрасен Цвет Пеперутка Позадина Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба Ѕид Хартија

Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и в

DEN 290.00 527.52

beibehang Сопствена позадина мурали 3d златна бисер цвеќиња висока луксузни накит дневна соба позадина ѕид хартија de Papel parede

И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги ис

DEN 713.00 1296.00

beibehang Три-димензионални позадина ѕид хартија nonwoven позадина едноставна Европската спалната соба вертикални ленти едноставен

Русија клиент бара целосно име и презиме Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пр

DEN 1458.00 2313.60

beibehang Висок квалитет на модата пвц свежи de papel parede позадина личност трева вода монистра зелен лист 3d тротоарите сликарство

1 s quare метар = 1pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Од

DEN 894.00 1656.00

Сопствени 3D мурали, Вода Цреша Мраз Спреј Храна позадини,дневна соба со софа на ТВ на ѕид деца спалната соба тапети за ѕидови

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

DEN 1200.00