• Новак
3d Обичај фото mural 3d позадина Камен Мермер Боја Peony Цвет декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

3d Обичај фото mural 3d позадина Камен Мермер Боја Peony Цвет декорација сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

DEN 1439.52
DEN 777.00 -46 %

Достапност
Производот е достапен

Купувачот ќе добие соодветна големина. *Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи. ширина * висина = квадратни метри = цел количество ве Молам кажете ми ги size ( width =____ см , висина = ____ cm ) по купувањето. ПРАШАЊА и одговори : Како да го направите купувачите имаат остави без големина информации? Информации и набавки за купувачи на лево не е исто? Ние ќе ги испрати следните стандардните 16 фиксна големина. * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија . *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. што може да ни даде порака. Ако ширината е 3 метри, широчината е 2.1 метри, ќе треба место за 6 метри квадратни. Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2.
Драги пријатели, добредојдовте на пребарување, изберете и да се купи. * * * Во купувањето, ве молиме да обрнете внимание на делот на фотографии и големината на ѕидот да се прилагодат. Материјал : Не-Плетени Цена : $ / метар квадратен. 16 видови на фиксна големина : Количина : 1 м2=140 cm (W) x 70 см (H) ; Количина : 2 м2=170 см (W) x 120 cm (H) Количеството : 3 м2=215 см (W) x 140 cm (H) ; Количина : 4 м2=250 см (W) x 160 см (H) Количеството : 5 м2=280 cm (W) x 180 см (H) ; Количина : 6 м2=300 см (W) x 200 см (H) Количеството : 7 м2=335 cm (W) x 210 см (H) ; Количина : 8 м2=355 cm (W) x 225 cm (H) Количеството : 9 м2=370 cm (W) x 245 cm (H) ; Количина : 10 m2=400 см (W) x 250 см (H) Количеството : 11 м2=410 cm (W) x 270 см (H) ; Количина : 12 м2=430 cm (W) x 280 cm (H) Количеството : 13 m2=445 cm (W) x 295 cm (H) ; Количина : 14 м2=470 cm (W) x 300 см (H) Количеството : 15 m2=500 cm (W) x 300 см (H) ; Количина : 16 m2=500 cm (W) x 320 см (H) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас.

Декларирани спецификации

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
G806
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување

Комплементите на стоката

beibehang Обичај фото позадина големи mural ѕид налепници модерната мода симпатична животно позадина декоративни сликарство

1 s quare метар = 1pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одг

DEN 734.00 1440.00

beibehang Сопствена позадина мурали 3d златна бисер цвеќиња висока луксузни накит дневна соба позадина ѕид хартија de Papel parede

И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги ис

DEN 713.00 1296.00

beibehang Сопствени 3d ѕид хартија мурали дневна соба и спалната соба фантазија поларните океанот пингвин поларните мечки 3D

Ве молиме погледнете го следново пресметка метод : На пример, вашиот ѕид висина од 2 Површина : (2 Цел 8 ква

DEN 724.00 1248.00

ПВЦ Длабоко Врежана Позадина Модерна Едноставни 3D Сјајот Ѕид Хартија КТВ Бар Клубови Позадина Ѕид Покривање на Модата De Papel

: BS950 Материјал : ПВЦ позадина Стил : Модерен стил Тежина : 1.Користете паста четка или боја ролери да се пр

DEN 1399.00 1865.28

beibehang децата соба розова глуварче позадина стереоскопски 3D густа, не-плетени позадина дневната соба позадина спална соба

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

DEN 1563.00 2112.00

3d позадина фото позадина сопствени деца mural дневна соба малку девојката на замав 3d слика троседот во ЖИВО позадина ѕид налепница

што може да ни даде порака користете крпа за да ги избрише лепак overflow Залепете го на ѕидот Во купувањето,

DEN 777.00 1439.52