• Новак
Beibehang gpapel де parede3D HD 3D Стерео грчки Антички Римски Архитектура Пејзаж Ѕид Сопствена Позадина Дневна Соба Соба

Beibehang gpapel де parede3D HD 3D Стерео грчки Антички Римски Архитектура Пејзаж Ѕид Сопствена Позадина Дневна Соба Соба

DEN 1296.00
DEN 739.00 -43 %

Достапност
Производот е достапен

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Не постер. · 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . Не 10 M L и 0. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот различна количина цел.76m2 М заокружување.

Декларирани спецификации

Димензии:
1 M2
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
16366389
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени

Комплементите на стоката

beibehang Висок квалитет на модата пвц свежи de papel parede позадина личност трева вода монистра зелен лист 3d тротоарите сликарство

1 s quare метар = 1pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Од�

DEN 894.00 1656.00

Beibehang Сопствена Позадина Европската Домот Естетски 3D Стерео Сини Дијамантски Накит Дневна Соба и Спалната соба ТВ mural

Ова не е целосна позадина 2 S quare метри = 2 парчиња На пример, големина : 3 метри широк, 2 Ние мора да произвед�

DEN 720.00 960.00

Обичај Mural Ѕид Хартија Убава Зајдисонце Пејзаж Вратата Mural DIY Налепница Дневна Соба и Спалната соба ПВЦ Водоотпорен Винил

2 Парчиња / Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Item No : DW28 Налепница Лист Големина : 2 парчињ�

DEN 871.00 1088.16

Обичај Mural Позадина За Спалната соба Ѕидови 3D Прекрасен Цвет Пеперутка Позадина Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба Ѕид Хартија

Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и в

DEN 290.00 527.52

ПВЦ Длабоко Врежана Позадина Модерна Едноставни 3D Сјајот Ѕид Хартија КТВ Бар Клубови Позадина Ѕид Покривање на Модата De Papel

: BS950 Материјал : ПВЦ позадина Стил : Модерен стил Тежина : 1.Користете паста четка или боја ролери да се пр�

DEN 1399.00 1865.28

beibehang Сопствена позадина мурали 3d златна бисер цвеќиња висока луксузни накит дневна соба позадина ѕид хартија de Papel parede

И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги ис

DEN 713.00 1296.00

beibehang децата соба розова глуварче позадина стереоскопски 3D густа, не-плетени позадина дневната соба позадина спална соба

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

DEN 1563.00 2112.00