• Новак
Beibehang gpapel де parede3D новиот Кинески апстракт расположение пејзаж пејзаж птица позадина ѕид мурали HD сопствена позадина livin

Beibehang gpapel де parede3D новиот Кинески апстракт расположение пејзаж пејзаж птица позадина ѕид мурали HD сопствена позадина

DEN 1296.00
DEN 739.00 -43 %

Достапност
Производот е достапен

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u .76m2 М заокружување. Ние ќе испрати Дописникот Стандард 12 фиксна големина. Нема ѕид налепници .Благодарам u така многу.
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата.8 m висина = 1. (Ширина и висина). Има големина на информации. Треба Цел Количество : 5 Прашања : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Не постер. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани Прашања : било која големина е општа шема? Yes (да). Не ролни.

Декларирани спецификации

Димензии:
1 M2
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
16336986

Комплементите на стоката

Beibehang Сопствена Позадина Европската Домот Естетски 3D Стерео Сини Дијамантски Накит Дневна Соба и Спалната соба ТВ mural

Ова не е целосна позадина 2 S quare метри = 2 парчиња На пример, големина : 3 метри широк, 2 Ние мора да произвед�

DEN 720.00 960.00

beibehang Обичај фото позадина големи mural ѕид налепници модерната мода симпатична животно позадина декоративни сликарство

1 s quare метар = 1pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одг

DEN 734.00 1440.00

Обичај mural 3d тротоарите слика пвц само лепило Европската parquet мермерна текстура оркестарот сликарство 3d ѕид мурали позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет�

DEN 1338.00 2432.64

Обичај Mural Позадина За Спалната соба Ѕидови 3D Прекрасен Цвет Пеперутка Позадина Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба Ѕид Хартија

Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и в

DEN 290.00 527.52

beibehang Сопствени 3d ѕид хартија мурали дневна соба и спалната соба фантазија поларните океанот пингвин поларните мечки 3D

Ве молиме погледнете го следново пресметка метод : На пример, вашиот ѕид висина од 2 Површина : (2 Цел 8 ква�

DEN 724.00 1248.00

beibehang Сопствена позадина мурали 3d златна бисер цвеќиња висока луксузни накит дневна соба позадина ѕид хартија de Papel parede

И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги ис

DEN 713.00 1296.00

beibehang Три-димензионални позадина ѕид хартија nonwoven позадина едноставна Европската спалната соба вертикални ленти едноставен

Русија клиент бара целосно име и презиме Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пр

DEN 1458.00 2313.60

beibehang Орхидеи цвеќиња Обичај Фото Позадина 3D Флорални во ЖИВО Позадина Едноставна Романтична Дневна Соба и Спалната соба

2 s quare метар =2 парчиња Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3")

DEN 734.00 1440.00