• Новак
3d Обичај фото mural 3d позадина Римски колона сводови островот плажа, море оркестарот сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови 3 d

3d Обичај фото mural 3d позадина Римски колона сводови островот плажа, море оркестарот сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

DEN 1439.52
DEN 777.00 -46 %

Достапност
Производот е достапен

Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2. ширина * висина = квадратни метри = цел количество ве Молам кажете ми ги size ( width =____ см , висина = ____ cm ) по купувањето. * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија .1 метри, ќе треба место за 6 метри квадратни. Инаку после 24 саати, ние ќе мора да се произведуваат нашите фиксна големина за вас. Материјал : Не-Плетени Цена : $ / метар квадратен. *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. *Затоа што екранот покажува причина, не може да биде боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи. Ако ширината е 3 метри, широчината е 2. 16 видови на фиксна големина : Количина : 1 м2=140 cm (W) x 70 см (H) ; Количина : 2 м2=170 см (W) x 120 cm (H) Количеството : 3 м2=215 см (W) x 140 cm (H) ; Количина : 4 м2=250 см (W) x 160 см (H) Количеството : 5 м2=280 cm (W) x 180 см (H) ; Количина : 6 м2=300 см (W) x 200 см (H) Количеството : 7 м2=335 cm (W) x 210 см (H) ; Количина : 8 м2=355 cm (W) x 225 cm (H) Количеството : 9 м2=370 cm (W) x 245 cm (H) ; Количина : 10 m2=400 см (W) x 250 см (H) Количеството : 11 м2=410 cm (W) x 270 см (H) ; Количина : 12 м2=430 cm (W) x 280 cm (H) Количеството : 13 m2=445 cm (W) x 295 cm (H) ; Количина : 14 м2=470 cm (W) x 300 см (H) Количеството : 15 m2=500 cm (W) x 300 см (H) ; Количина : 16 m2=500 cm (W) x 320 см (H) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас. Купувачот цел различна количина. ПРАШАЊА и одговори : Како да го направите купувачите имаат остави без големина информации? Информации и набавки за купувачи на лево не е исто? Ние ќе ги испрати следните стандардните 16 фиксна големина.

Декларирани спецификации

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
G804
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување

Комплементите на стоката

beibehang Обичај фото позадина големи mural ѕид налепници модерната мода симпатична животно позадина декоративни сликарство

1 s quare метар = 1pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одг

DEN 734.00 1440.00

beibehang Висок квалитет на модата пвц свежи de papel parede позадина личност трева вода монистра зелен лист 3d тротоарите сликарство

1 s quare метар = 1pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Од

DEN 894.00 1656.00

beibehang Три-димензионални позадина ѕид хартија nonwoven позадина едноставна Европската спалната соба вертикални ленти едноставен

Русија клиент бара целосно име и презиме Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пр

DEN 1458.00 2313.60

ПВЦ Длабоко Врежана Позадина Модерна Едноставни 3D Сјајот Ѕид Хартија КТВ Бар Клубови Позадина Ѕид Покривање на Модата De Papel

: BS950 Материјал : ПВЦ позадина Стил : Модерен стил Тежина : 1.Користете паста четка или боја ролери да се пр

DEN 1399.00 1865.28

beibehang Сопствена позадина мурали 3d златна бисер цвеќиња висока луксузни накит дневна соба позадина ѕид хартија de Papel parede

И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги ис

DEN 713.00 1296.00

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само лепило ѕид хартија 45cmX5m

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само л

DEN 1137.00 1137.12

beibehang Орхидеи цвеќиња Обичај Фото Позадина 3D Флорални во ЖИВО Позадина Едноставна Романтична Дневна Соба и Спалната соба

2 s quare метар =2 парчиња Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3")

DEN 734.00 1440.00