• Новак
Beibehang gpapel де parede3D high-definition три-димензионални пејзаж зелена шума во ЖИВО позадина обичај ѕид хартија дневна соба р

Beibehang gpapel де parede3D high-definition три-димензионални пејзаж зелена шума во ЖИВО позадина обичај ѕид хартија дневна

DEN 1296.00
DEN 739.00 -43 %

Достапност
Производот е достапен

Може да се прилагоди на вашиот бараната големина на Друга големина. Ѕидни тапети.53 M W Ролни Позадина ПРАШАЊА и одговори : како да се залепи на позадината? Ставете тоа. Во РЕД Ширина x Висина = квадратни метри (метри) 1 метар квадратен = плоштадот 10,76 metros Совет : Ако вашиот нозете (инчи) ми даде информации ЌЕ ДАДЕ се пресмета износот правилен редослед На пример : треба да ѕид : Width = 2. Нема ѕид налепници . Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Има големина на информации. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. ПРАШАЊА и одговори : како да се наредат и други големини? Цел друга големина чекори : 1 : Изберете точниот износ = квадратен метар (ширина x висина) 2 : купи сега. Купувачот ќе добие соодветната големина Quantidade : 1 S Metros quare = 140 cm (w) x 70 см (h) (4'3 "x 2'3") pés Quantidade : 2 S Metros quare = 200 cm (w) x 100 cm (h) (6'5 "x 3'2") pés Quantidade : 3 S Metros quare = 208 см (w) x 146 cm (h) (6'8 "x 4'8") pés Quantidade : 4 S Metros quare = 200 cm (w) x 200 см (h) (6'5 "x 6'5") pés Quantidade : 5 S Metros quare = 250 см (w) x 200 см (h) (7'6 "x6'5") pés Quantidade : 6 S Metros quare = 300 см (w) x 200 см (h) (9'8 "x 6'5") pés Quantidade : 7 S Metros quare = 300 см (w) x 250 см (h) (9'8 "x 8'2") pés Quantidade : 8 S Metros quare = 400 см (w) x 200 см (h) (13'6 "x 6'5") pés Quantidade : 9 S Metros quare = 350 cm (w) x 260 cm (h) (11'4 "x 8'7") pés Quantidade : 10 S Metros quare = 360 см (w) x 280 cm (h) (11'8 "x 9'2") pés Quantidade : 12 S Metros quare = 400 см (w) x 300 см (h) (13'6 "x 9'8") pés Quantidade : 16 S Metros quare = 500 CM (w) x 320 см (h) (16'4 "x 10'5") pés други големина : Вашиот ѕид димензии (ширина и висина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Тој треба адхезивна паста најчесто поставувани Прашања : нарачување на големината на главната слика? Вие треба да големината на ѕид.

Декларирани спецификации

Димензии:
1 M2
Стил:
за деца
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13877746
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени

Комплементите на стоката

beibehang Три-димензионални позадина ѕид хартија nonwoven позадина едноставна Европската спалната соба вертикални ленти едноставен

Русија клиент бара целосно име и презиме Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пр

DEN 1458.00 2313.60

beibehang Орхидеи цвеќиња Обичај Фото Позадина 3D Флорални во ЖИВО Позадина Едноставна Романтична Дневна Соба и Спалната соба

2 s quare метар =2 парчиња Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3")

DEN 734.00 1440.00

Обичај mural 3d тротоарите слика пвц само лепило Европската parquet мермерна текстура оркестарот сликарство 3d ѕид мурали позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет�

DEN 1338.00 2432.64

beibehang Висок квалитет на модата пвц свежи de papel parede позадина личност трева вода монистра зелен лист 3d тротоарите сликарство

1 s quare метар = 1pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Од�

DEN 894.00 1656.00

3d врежана позадина,Сценографијата Полиња Sunrises и зајдисонцето Небото Природата позадина,дневна соба ТВ троседот во спалната

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

DEN 1392.00

Обичај Mural Ѕид Хартија Убава Зајдисонце Пејзаж Вратата Mural DIY Налепница Дневна Соба и Спалната соба ПВЦ Водоотпорен Винил

2 Парчиња / Set Креативни DIY 3 D Вратата Ѕид Налепници Ставка Опис Item No : DW28 Налепница Лист Големина : 2 парчињ�

DEN 871.00 1088.16

beibehang децата соба розова глуварче позадина стереоскопски 3D густа, не-плетени позадина дневната соба позадина спална соба

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

DEN 1563.00 2112.00

beibehang Сопствена позадина мурали 3d златна бисер цвеќиња висока луксузни накит дневна соба позадина ѕид хартија de Papel parede

И на средината на преклопување дел, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и излупете ги ис

DEN 713.00 1296.00

Beibehang Сопствена Позадина Европската Домот Естетски 3D Стерео Сини Дијамантски Накит Дневна Соба и Спалната соба ТВ mural

Ова не е целосна позадина 2 S quare метри = 2 парчиња На пример, големина : 3 метри широк, 2 Ние мора да произвед�

DEN 720.00 960.00

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само лепило ѕид хартија 45cmX5m

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само л�

DEN 1137.00 1137.12

3d Обичај фото mural 3d позадина Римски колона сводови островот плажа, море оркестарот сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2 ширина висин

DEN 777.00 1439.52

Обичај Mural Позадина За Спалната соба Ѕидови 3D Прекрасен Цвет Пеперутка Позадина Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба Ѕид Хартија

Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и в

DEN 290.00 527.52

Сопствени 3D мурали, Вода Цреша Мраз Спреј Храна позадини,дневна соба со софа на ТВ на ѕид деца спалната соба тапети за ѕидови

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

DEN 1200.00