• Новак
beibehang de papel parede 3d Ретро Американски Село Не ткаени Позадина За Ѕид 3 D Класик ТЕЛЕВИЗИЈА Спалната соба Ѕид хартија Дома Декор

beibehang de papel parede 3d Ретро Американски Село Не ткаени Позадина За Ѕид 3 D Класик ТЕЛЕВИЗИЈА Спалната соба Ѕид хартија

DEN 1776.00
DEN 1421.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Времето за испорака зависи
на дестинација и друг фактор.
Материјал : не ткаени
Големина : 33ft x 1. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.m (од метар)
Дизајн повторување : Прибл 1. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
Позадина на ЛОГОТО екранот.
Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.ft (со нозете), 10m х 0. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот
99601 ↓↓↓
9960 2↓↓↓
99603 ↓↓↓
99604 ↓↓↓
S hipment :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.

Декларирани спецификации

Димензии:
5.3㎡
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
a0150
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Стил:
Пастирски

Комплементите на стоката

beibehang Метал се справи со Фиока дрво жито позадина хотел позадина ѕид Индустриски правец позадина Ретро гроздобер длабоко

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Било увозни

DEN 1847.00 2496.00

beibehang Орхидеи цвеќиња Обичај Фото Позадина 3D Флорални во ЖИВО Позадина Едноставна Романтична Дневна Соба и Спалната соба

2 s quare метар =2 парчиња Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3")

DEN 734.00 1440.00

3d Обичај фото mural 3d позадина Римски колона сводови островот плажа, море оркестарот сликарство 3d ѕид мурали тапети за ѕидови

Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2 ширина висин

DEN 777.00 1439.52

Обичај Mural Позадина За Спалната соба Ѕидови 3D Прекрасен Цвет Пеперутка Позадина Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба Ѕид Хартија

Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и в

DEN 290.00 527.52

beibehang Југоисточна Азија стил банана лист позадина во ЖИВО позадина ѕид обичај големи фреско зелена позадина de papel parede

· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Тоа треба адхезивна паста ПРАШ�

DEN 734.00 1440.00

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само лепило ѕид хартија 45cmX5m

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само л�

DEN 1137.00 1137.12

Сопствени 3D мурали, Вода Цреша Мраз Спреј Храна позадини,дневна соба со софа на ТВ на ѕид деца спалната соба тапети за ѕидови

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

DEN 1200.00

beibehang Висок квалитет на модата пвц свежи de papel parede позадина личност трева вода монистра зелен лист 3d тротоарите сликарство

1 s quare метар = 1pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Од�

DEN 894.00 1656.00