• Новак
beibehang Глуварче врежана de papel parede позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина салон за убавина fashion градина ѕид хартија

beibehang Глуварче врежана de papel parede позадина спалната соба дневна соба во ЖИВО позадина салон за убавина fashion градина

DEN 2433.60
DEN 1533.00 -37 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.3 квадратни метри
Империал големина : 32. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Производ на логото екранот
.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ 0401 светло жолта
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ 0402 светло зелена
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ 0403 светло розова
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ 0404 светло сина
↓ ↓ ↓ ↓ ↓ 0405 Пурпурна Розова
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.

Декларирани спецификации

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
Чен
is_customized:
Yes
Стил:
Корејската
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Цврста
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Yes

Комплементите на стоката

3d врежана позадина,Сценографијата Полиња Sunrises и зајдисонцето Небото Природата позадина,дневна соба ТВ троседот во спалната

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

DEN 1392.00

beibehang децата соба розова глуварче позадина стереоскопски 3D густа, не-плетени позадина дневната соба позадина спална соба

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

DEN 1563.00 2112.00

beibehang Висок квалитет на модата пвц свежи de papel parede позадина личност трева вода монистра зелен лист 3d тротоарите сликарство

1 s quare метар = 1pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Од

DEN 894.00 1656.00

ПВЦ Длабоко Врежана Позадина Модерна Едноставни 3D Сјајот Ѕид Хартија КТВ Бар Клубови Позадина Ѕид Покривање на Модата De Papel

: BS950 Материјал : ПВЦ позадина Стил : Модерен стил Тежина : 1.Користете паста четка или боја ролери да се пр

DEN 1399.00 1865.28

Сопствени 3D мурали, Вода Цреша Мраз Спреј Храна позадини,дневна соба со софа на ТВ на ѕид деца спалната соба тапети за ѕидови

Оваа позадина треба да бидат прилагодени Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширин

DEN 1200.00

Обичај Mural Позадина За Спалната соба Ѕидови 3D Прекрасен Цвет Пеперутка Позадина Ѕид Трудови Дома Декор Дневна Соба Ѕид Хартија

Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и в

DEN 290.00 527.52