• Новак
сопствени 3d позадина Океан Светот Срцето Туна Тропска Риба Позадина Ѕид фото 3d позадина

сопствени 3d позадина Океан Светот Срцето Туна Тропска Риба Позадина Ѕид фото 3d позадина

DEN 1440.00
DEN 778.00 -46 %

Достапност
Производот е достапен

7 : Продолжи крои под. 2 : проверете дали ѕидот формирање, нерамна ѕидови користите пред изградбата пломби се пополни ниво. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување. Ве молиме да ни каже. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.76 m 2 заокружување.8 метри Висока=1.2 метри Висока =2. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.
4 Изградба lllustration
1 : Подготовка Алатка : пластични барел, на ниво, нож, владетел, крпи. 3 : Проверете позадината се тркалаат големина, боја крои се преклопуваат (2~3 cm) 4 : инфрацрвен вертикална или хоризонтална инструмент за да се обезбеди вертикална ѕид. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3. 5 : ѕидови и позадина лепак четка.36 m 2 заокружување. 8 : Користете алатка нож прекинувачи и приклучоци во одреден крстот четири недели ќе се намали вишокот.8 метри Висока=1. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.2 метри Висока =2. Памук боја е добра, трајни, шарени, силна уметничка смисла, заедно со стереоскопски 3 D ефекти за избор на домашна декорација. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3. 1 Производи покаже
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.36 m 2 заокружување. 9 : Природно сушење на вратите и прозорците затворени по изградбата е завршена.
5 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.

Декларирани спецификации

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Број На Модел На:
1340
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер
Тип:
не ткаени
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Комплементите на стоката

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само лепило ѕид хартија 45cmX5m

Бања позадини налепница ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка налепници пластични винил само л

DEN 1137.00 1137.12

beibehang Метал се справи со Фиока дрво жито позадина хотел позадина ѕид Индустриски правец позадина Ретро гроздобер длабоко

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Било увозни

DEN 1847.00 2496.00

beibehang Обичај фото позадина големи mural ѕид налепници модерната мода симпатична животно позадина декоративни сликарство

1 s quare метар = 1pcs Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одг

DEN 734.00 1440.00