• Новак
MEHOFOTO Винил Фотографија Backdrops публикации Пресметано печатени Деца Backdrops за фото студио Ф-2696

MEHOFOTO Винил Фотографија Backdrops публикации Пресметано печатени Деца Backdrops за фото студио Ф-2696

DEN 614.40
DEN 430.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Ве молиме контактирајте со нас. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Ви благодариме !
.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Нема џеб на нејзиниот врв.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно. Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа.

Декларирани спецификации

Големина (мм):
100x150cm, 150x220cm, 180x250cm, 180x300cm, 240x360cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Број На Модел На:
F-2696
Стил:
Сценско
Материјал:
Винил, Оксфорд, Полиестер
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
пресметано печатени:
Backdrops За Фото Студио
Големина (мм):
5X7FT,6X10FT,8X8FT,10X10FT,8X12FT,10X20FT
Материјал:
Винил, Оксфорд, Полиестер
Стил:
Деца
is_customized:
Yes
Оксфорд, Полиестер:
Лесна , перат, нема набори
Винил:
тенка

Комплементите на стоката

Нови Пристигне Топла Продажба Затворен спалната соба Фото Backdrops Фото Студио Компјутер Насликани бебе Позадина ѕид XT-3553

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Забелешка Бразил

DEN 468.00 720.00

Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-592

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с

DEN 331.00 473.28

Бела Сива дрво кат отпечатена фотографија backdrops Уметност ткаенина фото позадина за студио Новороденче Торта Милениче Д-9682

Памук Полиестер ( Повисока Цена ,ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате )Споредете на уметнос

DEN 312.00 480.00

Црвено Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина на Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба

Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење Исто така, ние може да се печати секоја

DEN 408.00 480.00

Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-590

Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас Ве молиме контактирајте со нас)Материјал : Сликов

DEN 350.00 473.28

5*6.5 ft Европски Розови Цвеќиња Ѕид Принцеза Стил Роденден Винил Backdrops за Фотографија Обичај Фото Позадина Студио Реквизити

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

DEN 958.00 958.08