• Новак
NeoBack Тенка винил крпа Ново Родено Бебе Фотографија Позадина деца деца backdrops Печатење со Фото Студио потекло B2224

NeoBack Тенка винил крпа Ново Родено Бебе Фотографија Позадина деца деца backdrops Печатење со Фото Студио потекло B2224

DEN 623.52
DEN 411.00 -34 %

Достапност
Производот е достапен


Слични Производи :
Спецификации :
Материјал : Поли-ткаенина(винил крпа 100% полиестер)
Материјал Тежина : 110 GSM
Тип : Печатени позадина
Големина на :
3x5ft(90x150cm)
5x7ft(150x220cm)
5x10ft(150x300cm)
6x9ft(180x270cm)
6x12ft(180x360cm)
Карактеристики :
-Светлина absorbant, Не-reflective Printed
-Мала тежина, Свитлива и Пренослив
-Лесно да се откажам straightly или природно
-Лесна, Еден целосен дел
-Не Навремено Слободни, висат железо или да ги отстраните брчките
Пакет Детали :
-1 плик
-1 позадина
Вниманието :
-Боја може да има мала разлика.
-Реквизитите во сликите не се вклучени, освен ако не е наведено.
-Редовни големини се прикажани во опции, custom sizes треба да контактирате со нас пред ставање на налози.
Големината Референци :
Важно Известување!
Ние не сме одговорни за било каква должност тарифи на дестинација на царинската управа. Купувачите имаат обврска да плаќаат должност на дестинација на царинската управа.Купувачот мора да ги плати должност по себе И ние не сме responible за секое враќање или прилагодено држи предизвикани од должност тарифа прашања.
Производ фотографии :

Декларирани спецификации

Големина (мм):
3x5ft 90x150cm, 5x7ft 150x220cm, 5x10ft 150x300cm, 6x9ft 180x270cm, 6x12ft 180x360cm
Број На Модел На:
P2224
Стил:
Деца
Бренд Име:
NeoBack
Пакет:
Yes
Тип:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Големина Discrepency:
Овозможи +/- 1-2 прица
Боја Discrepency:
Мала Разлика со Печатење или Следење на

Комплементите на стоката

Црвено Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина на Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба

Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење Исто така, ние може да се печати секоја �

DEN 408.00 480.00

Цртан филм Месечината Винил Фотографија Позадина За Деца Ноќ на Нови Ткаенина Фланелен боксери Позадина За Новороденче фото студио

Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз �

DEN 408.00 480.00

Allenjoy позадината за неколку Среќен велигден злато лента јајца bunny уши точки зелена позадина photocall обичај фото печатени

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .Позадина може да биде персонализирана шаб�

DEN 460.00 666.72

5*6.5 ft Европски Розови Цвеќиња Ѕид Принцеза Стил Роденден Винил Backdrops за Фотографија Обичај Фото Позадина Студио Реквизити

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа �

DEN 958.00 958.08

Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба Фото

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

DEN 408.00 480.00

Венеција Големиот Канал Сцена Фотографија Backdrops Дрво Кат Европската Згради Црква Дрвена Ограда Мост Свадба Слика За Позадина

Обично тоа треба цела 1220 работни дена за сад;1530 работни дена во Европа, во Азија, Океанија;2560 работни ден�

DEN 960.00 1200.00