• Новак
HUAYI 5x7ft Вертикална Зелена Chevron Позадина Уметност Ткаенина Фотографија Проп Новороденче Позадина XT-5639

HUAYI 5x7ft Вертикална Зелена Chevron Позадина Уметност Ткаенина Фотографија Проп Новороденче Позадина XT-5639

DEN 960.00
DEN 614.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен


Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.)
(2)Поголема Големина :
7x10ft(220x300cm)
8x10ft(250x300cm)
10x10ft(300x300cm)
10x20ft(300x600cm)
овие големи димензии, исто така, едно парче, лесна .

Производство и Испорака :
Нашата обработка на време е само 4-10 дена!
Во просек, ве молиме овозможи 7-12 работни дена за НАС испораки и 15-60 работни дена за меѓународна испораки
откако вашата позадина цел остава нашиот магацин.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот. Ние, исто така среќно понуда изразат превозот опции по барање и ние брзо може да цитат ќе го изразат испорака стапки, ако е потребно.
Материјал
Уметноста Ткаенини : меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил . Позадина Продавница не може да понуди наплата на замена на предмети кои имаат мала боја варијации за ова
причина бидејќи ова е природниот процес за било печатени објект.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.Само ист начин како и железо крпа.Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел
Сликата покажува материјали кои се користат
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5639
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Комплементите на стоката

Уметноста ткаенина Фото студио новороденче дрво кат Позадина Прилагодени на Винил и Оксфорд ткаенина Фотографија Позадина, Кат-592

Спецификација : ■ 100% сосема нов и висок квалитет ■ Материјал : крпа(Винил Материјал) ■ Боја : како на с

DEN 331.00 473.28

5*6.5 ft Европски Розови Цвеќиња Ѕид Принцеза Стил Роденден Винил Backdrops за Фотографија Обичај Фото Позадина Студио Реквизити

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

DEN 958.00 958.08

Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба Фото

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

DEN 408.00 480.00

Allenjoy снежана Змејот Зима руралните позадина за фотографски студио оригиналниот дизајн фотографија позадина обичај тенка ткаенина

Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн П :

DEN 460.00 666.72

Нови Пристигне Топла Продажба Затворен спалната соба Фото Backdrops Фото Студио Компјутер Насликани бебе Позадина ѕид XT-3553

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Забелешка Бразил

DEN 468.00 720.00