• Новак
Allenjoy фотографија позадина Дрвени снег зима црвен Божиќ топката борови Bokeh позадина Фото студио камера fotografica

Allenjoy фотографија позадина Дрвени снег зима црвен Божиќ топката борови Bokeh позадина Фото студио камера fotografica

DEN 666.72
DEN 460.00 -31 %

Достапност
Производот е достапен

П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да го испратите кориснички информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат . Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.
Полиестер Ако позадина е валкано, што може да се фрли ја во машина за перење. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени.Може да се прилагоди на секоја големина 4. Во исто време, бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии, позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака.

Декларирани спецификации

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Комплементите на стоката

Црвено Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина на Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба

Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење Исто така, ние може да се печати секоја

DEN 408.00 480.00

5*6.5 ft Европски Розови Цвеќиња Ѕид Принцеза Стил Роденден Винил Backdrops за Фотографија Обичај Фото Позадина Студио Реквизити

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

DEN 958.00 958.08

Венеција Големиот Канал Сцена Фотографија Backdrops Дрво Кат Европската Згради Црква Дрвена Ограда Мост Свадба Слика За Позадина

Обично тоа треба цела 1220 работни дена за сад;1530 работни дена во Европа, во Азија, Океанија;2560 работни ден

DEN 960.00 1200.00

Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба Фото

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

DEN 408.00 480.00