• Новак
Ноќта на вештерките Custom Background Винил Фотографија Тиква Светилка Apple Позадина Деца Backdrops за Фото Студио ХА-258

Ноќта на вештерките Custom Background Винил Фотографија Тиква Светилка Apple Позадина Деца Backdrops за Фото Студио ХА-258

DEN 600.00
DEN 420.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување. Ако сакате печатени вашата сопствена слика, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, или да ја испратите на нашата е-пошта : mehofoto,yahoo. Нема џеб на нејзиниот врв. Ве молиме имајте на ум дека ќе треба да плати дополнителни трошоци за бизнис експрес. Погоден за : Фото позадина, фаза позадина, роденден, tradeshow, големи билборд итн. Погоден за : Фото позадина, фаза позадина, роденден, tradeshow. П : сакам мојата цел превозот валани, е тоа можно? О : секако,ние може да превозот валани, ве молиме да ни кажете колку и големина за backdrops, И имајте на ум, на овој начин, ќе треба да плаќаат екстра трошоците за превозот надомест.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно. ширина 150cm лесна, во текот на овој големина ,тоа е споеви).
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.ширина : 300cm(10ft) лесна(други продавачи', Макс. жал ми е што не ви даде за задоволување на шопинг искуство. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. тоа ќе биде светло и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.com ние ќе печати позадина со вашиот имиџ.
Ви благодариме !!. Ако имате некој одреден датум ви треба, можете да контактирате со нас, можеме да ви понудиме побрз превозот.
Ве молиме контактирајте со нас. П : јас се уште не го доби пакет за долго време,Што се случи со мојата цел? А : Во овој stuation,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Декларирани спецификации

Големина (мм):
150x100cm Винил, 220x150cm Винил, 300x180cm Винил, 300x200cm Винил, 300x300cm Винил, 360x250cm Винил, 250x250cm Винил, 600x300cm Винил, 220x150cm Полиестер, 300x200cm Полиестер, 300x300cm Полиестер, 600x300cm Полиестер
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Број На Модел На:
ХА-258
Материјал:
Винил
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
1500

Комплементите на стоката

5*6.5 ft Европски Розови Цвеќиња Ѕид Принцеза Стил Роденден Винил Backdrops за Фотографија Обичај Фото Позадина Студио Реквизити

Краток ВоведОва е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа

DEN 958.00 958.08

Allenjoy снежана Змејот Зима руралните позадина за фотографски студио оригиналниот дизајн фотографија позадина обичај тенка ткаенина

Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн...

DEN 460.00 666.72

Laeacco Облачно Време Море Изгрејсонце Сценско Фотографија Потекло Прилагодено Дигитални Фотографски Backdrops За Фото Студио

Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде уки

DEN 216.00 239.52

Бела Сива дрво кат отпечатена фотографија backdrops Уметност ткаенина фото позадина за студио Новороденче Торта Милениче Д-9682

Памук Полиестер ( Повисока Цена ,ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате )Споредете на уметнос

DEN 312.00 480.00

Allenjoy камера фотографија profissional Зајдисонце Пасишта Оригинални шумски производи за фото студио компјутер печатени винил

Особено забрзана, Обработени нарачка во рок од 2448 часа и испраќаат П : Како да го прилагодите на индивид

DEN 454.00 666.72

Венеција Големиот Канал Сцена Фотографија Backdrops Дрво Кат Европската Згради Црква Дрвена Ограда Мост Свадба Слика За Позадина

Обично тоа треба цела 1220 работни дена за сад;1530 работни дена во Европа, во Азија, Океанија;2560 работни ден

DEN 960.00 1200.00

Трепет на Срцето За Денот на Вљубените Винил Фотографија Позадина Кат Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Свадба Фото

Тие се protable да се земе на локацијаАко позадина браздата или навремено,лежат или висат стан на 2448hour,желез

DEN 408.00 480.00