• Новак
1Pc Алуминиум Легура Електричен Скутер Потпирач За Ninebot Мини Xiaomi Рамнотежа Паркинг Стојат Протезата Со Завртка Црна

1Pc Алуминиум Легура Електричен Скутер Потпирач За Ninebot Мини Xiaomi Рамнотежа Паркинг Стојат Протезата Со Завртка Црна

DEN 199.20
DEN 168.00 -16 %

Достапност
Производот е достапен

P. S. : Големи цел трансакции може да се приватни договори.
Функција :
1.Сосема нов и висок квалитет;Алуминиумска легура материјал, никел позлата процес
2.Водоотпорен, анти- ' рѓа и едноставен за инсталација и употреба
3.Стабилен и не се носат
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Црна
Фитинг за : Ninebot Мини Xiaomi или Ninebot mini PRO
пакетот вклучува : 1pc скутер потпирачот
answer : ___________________________ note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
скутер потпирачот

Комплементите на стоката

Нови Заменливи 24inch Удар Стојат Должина Прилагодливи Велосипед Велосипед возење Велосипед Страна Потпирачот Носителот на Решетката

5*40cmТип : MTB Патот Велосипед потпирачотПогоден F или MTB,Патот велосипед,Виткање велосипедПАКЕТ СОДРЖИНА :

DEN 383.00 424.80

Велосипедот Додатоци Алуминиум Планински Велосипед Нога Поддршка Нога Подготвуваат Храмот Полици Паркинг Полици Поддршка Прилагодливи

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетЕдноставен, практичен дизајнСтабилна стојат и издржливи

DEN 599.52

1PC Нови Црна Велосипед Тркала Блок Поддршка Велосипед Циклус Велосипед Турбо Тренер Предните Тркала Столб Блок Велосипедизам

се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.Па само да не контактирате!.Обично,цел ќе би

DEN 269.00 320.16