• Новак
Бела Сина Везени Луксузна Постелнина поставите 60-тите години Египетски Памук Двојно Кралот Queen size кревет лист поставите Прекривки покрие Pillowcase

Бела Сина Везени Луксузна Постелнина поставите 60-тите години Египетски Памук Двојно Кралот Queen size кревет лист поставите

DEN 9951.36
DEN 6170.00 -38 %

Достапност
Производот е достапен

8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches)
1 парче чаршаф : 245*250cm(97*99inches)
2 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)
6 Pcs Цар Големина ( погоден за 1. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. Постелнината поставите не вклучуваат утешителот, ако треба, ве молиме контактирајте со нас, прво, ви благодариме
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Користете чиста животната средина реактивен печатење и традиционален вез , светли бои, висока постојаност на боја, заштита на здравјето. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. Деликатна везови процес, ориентални традиционален модел, во ред да се шие.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. ви благодариме
. ве молиме да се отвори и да го стави иста големина утешителот во тоа.8 м во ширина кревет)
1 парче Прекривки ги Покрие : 200*230cm(79*91inches)
1 парче чаршаф : 245*250cm(97*99inches)
4 парчиња Pillowcases : 48*74cm(19*30inches)

Љубезно потсетник
Ве молиме внимателно прочитајте за големината и висината пред да ред, се надевам дека тоа е погоден за вас.

Декларирани спецификации

Големина:
Queen 4Pcs, King 4Pcs, Queen 6Pcs, King 6Pcs
Количина:
6 компјутери
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Техника:
Почит Свила
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
400TC
Материјал:
Египетски памук
Шема:
Извезена
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
3.5
Ткаенина Густина:
133X72
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
R-1006
is_customized:
No
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
превозот:
9 Дена, пристигнуваат, Брза испорака, како што се Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн.
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет,контактирајте со нас)
Измијте настава:
машина за миење
Употреба:
Свадба Кралската Хотел Дома Декоративни Подароци
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Комплементите на стоката

4pcs Памук Чиста бела луксузен хотел постелнина поставите кралицата цар големина везови прекривки ватенка опфаќа постелнина

Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни инфор

DEN 4712.00 7599.84

Корејски принцеза чипка вода за перење памук, постелнина, без додатен близнак целосна кралицата цар големина кавга plaid кревет

2 метри / 4feet ), Целосен (1.Предмет : 3pcs / 4pcs постелнината во собата за дете или возрасен без полнењеМатерија

DEN 5865.00 6239.52

Промоција! 7PCS Везови Бебе Постелнина Поставите Памук Креветчето Bedclothes Кревет Браник ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

Нови класичен сина чипка постелнина поставите flounces решетки блокира процесот принцеза постелнина кавга прекривки покрие bedskirt

Ние листа на многу големини на options Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Забелешка : ве М�

DEN 5670.00 5670.24

Мики Маус Печатени Утешителот Постелнина Поставува Децата Спалната соба 600TC Памук Кревет Опфаќа Еден Близнак Целосна Кралицата

бесплатен превозот не значи дека купувачот не треба да плаќаат дополнителна царинска4 Ако цел утешител�

DEN 3358.00 5087.52

Принцезата чипка чиста розова постелнина поставите девојки,близнак целосна кралицата кралот памук, еден двоен bedskirt bedspread

Кралот големина : bedspread 200x200+45см,прекривки покрие 220x240cm,перница случај 48x74cm Не користите кајгана.Пријател

DEN 6336.00

3D Животинско Прекривки Покрие Кралот/Кралицата Големина Тигар Бел Памук Мешавина Топла Продажба 3D Кревет Покрие Постелнина

Нашите ПредностиНашите ткаенина е силен, издржлив, и доколку се грижи за правилно, ќе бидат долготрајни.

DEN 1570.00 2961.60

мода девојки постелнина поставува со Бохемски Шема,1pc прекривки маска +2 парчиња Перница шарлатан bedcover поставите близнак

100% памук Навремено отпорни, трајни и лесни е Реверзибилна, добро дизајнирани печатени шема, добар избор

DEN 1317.00 1386.24

Промоција! 7PCS Бебе Креветчето Постелнина Поставите Спорт Девојки Цртан филм Новороденче Кревет Постелнина (браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

Дома текстил цртан филм мајмун банана 3/4pcs близнак/единствен целосна кралицата големина прекривки покрие рамен лист перница

59 / setСет вклучува : Близнаци Големина : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парч�

DEN 3548.00 4223.52

Промоција! 7PCS Baby Cot Постелнина Поставите Новороденче Креветчето Поставите 3D Вез ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

3d секси леопард постелнина поставува пурпурна девојки и момчиња 3/4pc bedspreads крал и кралица целосна близнак големини ватенка

Материјал : 100% Полиестер Оваа постелнина поставите не е вклучуваат утешителотБлизнаци големина 3pcs : 1 па

DEN 1634.00 2208.00

Попуст! 6/7pcs памук бренд браник наместен кревет поставите бебето постелнина памук креветчето сет ,Прекривки Маска,120*60/120*70cm

Пакетот вклучува : 6pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска7pcs : браници(4pcs,опкружуваат

DEN 1952.00 2054.40

Дома Текстил Памук, Постелнина Поставува multicolor Шарени Ѕвезда Карактер Прекривки Покрие Pillowcase чаршаф Кралицата Големина

Постелнината Поставите производ големина : Кога ќе се изборот на големината на постелнина поставите ве

DEN 981.00 1032.00