• Новак
3D Животинско Прекривки Покрие Кралот/Кралицата Големина Тигар Бел Памук Мешавина Топла Продажба 3D Кревет Покрие Постелнина Поставува

3D Животинско Прекривки Покрие Кралот/Кралицата Големина Тигар Бел Памук Мешавина Топла Продажба 3D Кревет Покрие Постелнина

DEN 2961.60
DEN 1570.00 -47 %

Достапност
Производот е достапен


Нашите Предности
Нашите ткаенина е силен, издржлив, и доколку се грижи за правилно, ќе бидат долготрајни.
W e работат напорно за да ја создадат креативни производи, и ние се стремиме одржување на супериорни услуги на клиентите за нашите клиенти. Сите ткаенина е реактивен печатени,не исчезнува,не pilling,донесе здравје слободен живот.ви благодариме
Note4 : Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо.
Note3 : се надеваме дека ќе може да се купи објект кој соодветни на вашиот кревет,ве молиме обратете се на погоре димензии.
Note2 : За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШЕТО ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме да стави ред, благодарам. сите е-мејл ќе се auswer во рок од 12 часа.
Близнаци Големина (3pcs) :
Прекривки Покрие/1pc : 173x218cm(68x85. Пријателски корисни претставник ќе ви помогне.8inch)
Перница Случај/ 2pcs : 48x74cm(18x29inch)
Двојна Големина (3pcs) :
Прекривки Покрие/1pc : 200x200cm(78x78inch)
Перница Случај/ 2pcs : 48x74cm(18x29inch)
Кралицата Големина (3pcs) :
Прекривки Покрие/1pc : 200x230cm(78x90inch)
Перница Случај/ 2pcs : 48x74cm(18x29inch)
Кралот Големина (3pcs) :
Прекривки Покрие/1pc : 220x240cm(86x94inch)
Перница Случај/ 2pcs : 48x74cm(18x29inch)
Кралицата Големина (4pcs) :
Прекривки Покрие/1pc : 200x230cm(78x90inch)
Рамен лист/1pc : 230 x230cm( 90x90inch )
Перница Случај/ 2pcs : 48x74cm(18x29inch)
Се истакна : дизајнот во pillowcase не е во центар,доколку не се прифати тоа,ве молиме donot го купат.
Важни Забелешки :
Овие проекти не се вклучат сите утешителот/ватенка
Ве молиме изберете соодветна големина за вашиот кревет.
Нашата Фабрика Известување за купувачот
Note1 : со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.

Декларирани спецификации

Големина:
UkDouble 3pcs, CNQueen 3pcs, CNQueen 4pcs, Twin 3pcs, King 3pcs
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Стил:
Европа
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
200TC
Материјал:
Полиестер / Памук
Тежина:
1.7KG
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Број На Модел На:
XIQI-HTB
Пополнување:
Никој
Шема:
Печатени
Ткаенина Густина:
128X68
is_customized:
No
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Шаблон Тип:
3D Животинско сет Постелнина
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Тип:
3D Тигар Прекривки Маска
Употреба:
Домот, Свадба, Други
Шема:
3D Животинско сет Постелнина
Ткаењето Технологија:
Tabby
is_customized:
no

Комплементите на стоката

3d секси леопард постелнина поставува пурпурна девојки и момчиња 3/4pc bedspreads крал и кралица целосна близнак големини ватенка

Материјал : 100% Полиестер Оваа постелнина поставите не е вклучуваат утешителотБлизнаци големина 3pcs : 1 па

DEN 1634.00 2208.00

Волкот 3d прекривки покрие поставите Позиционирање печатење постелнина сет за нас крал и кралица големина 3pcs Bedclothes лошо

волкот 3d прекривки покрие поставите Позиционирање печатење утешителот постелнина постави за цар крали

DEN 2390.00 3984.00

Промоција! 7PCS Бебе Креветчето Постелнина Поставите Спорт Девојки Цртан филм Новороденче Кревет Постелнина (браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

7PCS Везови Памук Креветчето Постелнина Бебе Постелнина Новороденче Постелнина Поставите Цртан филм (браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

AHSNME Висока Дефиниција Фото Печати Слика Застрашувачки Зелена Боа Индивидуализира Постелнина Поставува Прекривки Покрие pillowcase

Сад големина НАС Близнак : 1 Прекривки Покрива 70"x86"(173x218cm) , 1 Pillowcase 19"x29"(50x75cm) НИ Целост : 1 Прекривки Покрие

DEN 1896.00 3792.00

Промоција! 9PCS бебе постелнина поставите креветчето постелнината во собата за baby cot браник cuna (браници+матрак+перница+прекривки)

Напомена : прекривки има патент ,може да се користи како sleepping чантата,исто како и оваа слика : Боја : Прев

DEN 3598.00 3787.20

Промоција! 7PCS бебе постелнина поставите Везени бебе момче креветчето постелнина сетови (браник+прекривки+кревет маска+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

Памук, чипка жакард постелнина поставува boho свадба луксузни декоративни кралицата цар големина 4/8 компјутери bedskirt+pillowcase+прекривки

па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителн

DEN 5069.00 7920.00

Принцеза стил чипка bedskirt поставите близнак кралицата цар големина постелнина поставување памук мека bedclothes прекривки

7 инчи)1 парче Bedskirt : 120*200+45см(47*79+17inches)1 парчиња Pillowcase : 48*74cm(18.3937008 инчиЉубезно потсетник Ние ќе напишат мал

DEN 3825.00 5976.00

multicolor птица печатени постелнина поставите утешителот прекривки покрие постелнина близнак целосна кралицата кралот cal цар

Ве молиме контактирајте со нас ако сте незадоволни со нашите производи или услуги пред да остави негати

DEN 3654.00 4511.52

мода девојки постелнина поставува со Бохемски Шема,1pc прекривки маска +2 парчиња Перница шарлатан bedcover поставите близнак

100% памук Навремено отпорни, трајни и лесни е Реверзибилна, добро дизајнирани печатени шема, добар избор

DEN 1317.00 1386.24

Промоција! 7PCS Везови бебе постелнина креветчето поставување памук креветчето браник baby cot сетови (браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00