• Новак
Корејски принцеза чипка вода за перење памук, постелнина, без додатен близнак целосна кралицата цар големина кавга plaid кревет здолниште бесплатен превозот

Корејски принцеза чипка вода за перење памук, постелнина, без додатен близнак целосна кралицата цар големина кавга plaid кревет

DEN 6239.52
DEN 5865.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен

2 метри /4feet ), Целосен (1.
Предмет : 3pcs/4pcs постелнината во собата за дете или возрасен без полнење
Материјал : 100% Памук
количина : 3/4 парчиња
Inlcude : 1pc прекривки маска + 1pc кревет здолниште + 1pcs/2pcs навлаки
големина : Близнаци (1.Ви благодариме!
Бидејќи Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.Не содржи никакви хемиски состав, ефикасно спречување на средина за размножување на бактериите.2 метри / 4 метри )
Прекривки капак * 1pc,големина : 150*200cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 120*200cm+45см
Навлаки * 1pc,Големина : 48*74cm
Полна Големина ( 1.
Технологија : Напредна технологија на печатење и боење.6 нозе )
Прекривки капак * 1pc,големина : 220*240cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 200*220cm+45см
Навлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cm
Answer : ___________________________ NOTE : Откако плаќање,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.5 метар / 5 метри )
Прекривки капак * 1pc,големина : 200*230cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 150*200cm+45см
Навлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cm
Кралицата Големина (1.8 метри /6feet ),Крал (2. Поради разликата на ефект на боја помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската боја длабочина на theproduct може да изгледа малку поинаква од она што на сликата погоре.
Кога ќе го примите пакетот, ќе треба да се стави на утешителот во утешителот/прекривки опфаќа, eash да се мијат и заштита на вашиот утешителот да се задржи подолго време, а вие може исто така да се стави на вашиот сопствен утешителот/прекривки/ ватенка во утешителот капак.

Декларирани спецификации

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тежина:
3.0kg
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Бренд Име:
Кралската Лен Извор
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Ткаенина Count:
60
Број На Модел На:
Близнак/Full/Кралицата/Кралот
Пополнување:
Памук
Стил:
Принцезата
Шаблон Тип:
Plaid
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Количина:
3/4pcs
тема count:
Yes
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Медицинска Сестра, Други
Бродови Од:
Кина
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Тип:
Bedskirt
Возрасна Група:
се во општа употреба

Комплементите на стоката

Месечината Ѕвезда Галакси постелнина поставува близнак целосна кралицата кралот на големината на Универзумот Вселената 3/4pc

Материјал : 100% Памук, Полиестер Оваа постелнина поставите не е вклучуваат утешителот САД Близнак големи

DEN 2238.00 3024.00

Нови класичен сина чипка постелнина поставите flounces решетки блокира процесот принцеза постелнина кавга прекривки покрие bedskirt

Ние листа на многу големини на options Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Забелешка : ве М

DEN 5670.00 5670.24

3d печатење утешителот постелнина поставите bedspreads coverlet прекривки покрие близнак целосна кралицата цар големина ткаени

Сите се враќа / размена мора да биде во оригинално пакување и resalable состојба Ние се претпостави дека сте

DEN 3654.00 4511.52

Попуст! 6/7pcs памук бренд браник наместен кревет поставите бебето постелнина памук креветчето сет ,Прекривки Маска,120*60/120*70cm

Пакетот вклучува : 6pcs : браници(4pcs,опкружуваат креветчето)+лист+перница маска7pcs : браници(4pcs,опкружуваат

DEN 1952.00 2054.40

Американската селски флорални износени постелнина поставите тинејџерски девојка,полна кралицата кралот цвет памук дома текстил

Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.Топла

DEN 5952.00

Промоција! 7PCS бебе постелнина поставите Везени бебе момче креветчето постелнина сетови (браник+прекривки+кревет маска+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

Дома текстил цртан филм мајмун банана 3/4pcs близнак/единствен целосна кралицата големина прекривки покрие рамен лист перница

59 / setСет вклучува : Близнаци Големина : 3 парчиња постелнина сет вклучуваат : 1 парче ватенка маска +1 парч

DEN 3548.00 4223.52

Промоција! 7PCS Везови Бебе Постелнина Поставите Памук Креветчето Bedclothes Кревет Браник ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

7PCS Везови Памук Креветчето Постелнина Бебе Постелнина Новороденче Постелнина Поставите Цртан филм (браник+прекривки+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

Промоција! 5PCS Мрежа деца деца Бебе постелнината се Поставува за Момче И Девојка креветчето постелнина поставите Cot Сет,вклучуваат(4bumpers+лист)

Големина на : браници : 105*60см,110*60см,110*65cm,105*65cm,120*60см,120*65cm,120*70cm (ве молиме, напишете големина сакате во забе

DEN 1728.00 1819.20

Hight Квалитет Цртан филм Памук Бебе Кревет Поставување на Младата Кревет Колекции 7 Парчиња Newbore чаршаф,перница ,Браници,

Hight Квалитет Цртан филм Памук Бебе Кревет Поставување на Младата Кревет Колекции 7 Парчиња Newbore чаршаф,п

DEN 11964.00 12864.00

Промоција! 7PCS Baby Cot Постелнина Поставите Новороденче Креветчето Поставите 3D Вез ,вклучуваат(браник+прекривки+кревет маска+кревет

Оваа бебешка постелнина собата е Вез,Добар квалитет и Убава.Содржи : 7 PCS=браници(4pcs,може да го опколуваат

DEN 4058.00 4272.00

Волкот 3d прекривки покрие поставите Позиционирање печатење постелнина сет за нас крал и кралица големина 3pcs Bedclothes лошо

волкот 3d прекривки покрие поставите Позиционирање печатење утешителот постелнина постави за цар крали

DEN 2390.00 3984.00