• Новак
НОВИТЕ Тактички Мини Outddoor EDC Копче Торба Мажите Монета Торбичка Воена Кавер-Мала Торба Торбичка со Внатрешното Копче Прстен

НОВИТЕ Тактички Мини Outddoor EDC Копче Торба Мажите Монета Торбичка Воена Кавер-Мала Торба Торбичка со Внатрешното Копче Прстен

DEN 383.52

Достапност
Производот е достапен

НОВИТЕ Тактички Мини Outddoor EDC Копче Паричници Носителот Мажите Монета Purses Торбичка Воена Кавер-Мала Торба Торбичка со Внатрешното Копче Прстен
1. Компактен торбичка со врвот половина zippered отворање,висока должност 600 D Најлон изградба.
2. Доаѓаат со внатрешно нерѓосувачки копче прстен за безбедност копче за складирање.Тој има пари,мини светилка,копчиња и други мали предмети.
3. Прилагодливи drawstring можат да бидат врзани на ранец или друга опрема и внатрешни работи вода-доказ слој држи работите сува во влажни услови.
4. Стилски и компактен дизајн,компатибилни и мулти-функционална.
5. Тежина : 3 0 g
6. C olor : Blac к, Армијата g reen,К haki
7. Клучни Ch ain i s во clu де d
8. Siz e : 12 cm (лен gt h ) *7 см ( wi dth)*2cm ( heigh t )

Декларирани спецификации

боја:
Каки, Црна
Бренд Име:
МОИТЕ ДЕНОВИ
Тип На Објект:
Клучни Паричници
Боја:
Црна, Војска Зелена,Каки
Категории на производи:
Спортски додатоци торба, спортски половината торба
Стил:
Армијата фанови мода гроздобер
Применливи пол:
машки и женски
Текстурата на материјалот:
Најлон
Големина:
12*7cm
Шема:
Полна Боја
Пол:
Мажи

Комплементите на стоката

TACTIFANS Тактички Списание Торбичка 10 Куршуми 12 Мерач Расфрлани Molle Кеси Муниција Отворено Суштинско значење Лов Додатоци

Куршум Торбичка 10 Дупки Расфрлани Кеси Отворено суштинско значење лов материјали Нови Мултифункционал

DEN 273.00 478.56

1 Година Гаранција Molle Систем Мала Торба Медицински Прва Помош Комплет Тактички Торбичка Најлон Комунални Gadget Holster Торбичка

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Сите вратени предмети МО

DEN 316.00 385.92

2017 Жешка! Најлон Преносни Прилагодливи Тактички Задник Акции Пушка Образ Остатокот Торбичка Куршум Носителот Торба Лов Пиштол

2017 Преносни Прилагодливи Тактички Задник Акции Пушка Образ Остатокот Торбичка Куршум Носителот Торба

DEN 330.00 402.72

1000D Отворено Воена Тактичка Половината Торба Мултифункционален EDC Molle Алатка Патент Половината Пакет Додаток Трајни Појас

1000 D Отворено Воена Тактичка Половината Торба Мултифункционален EDC Molle Алатка Патент Половината Пакет Д

DEN 152.00 172.32

Црна/Сина Извивам Лак Торба Лесно Носење Лак Случај за Лак и Стрела се Справи со Сметководствената Водоотпорен Стрелаштво Торба

Купувачите се одговорни за било данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Може да биде ма

DEN 911.52

Тактички Универзална Holster Воена Molle Хип Половината Појас Торба Паричникот Торбичка Чанта Телефон Случај со Патент за iPhone

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗА

DEN 190.00 200.16