• Новак
Половината Тренери Латекс Половината Тренер Половината Слабеење Појас Тело Shaper Корсет Моделирање На Рака Половината Тренер Корсет Crotchet Neoprene

Половината Тренери Латекс Половината Тренер Половината Слабеење Појас Тело Shaper Корсет Моделирање На Рака Половината Тренер

DEN 403.68
DEN 323.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе изберете повеќе соодветни и побрз начин за вас .Ние може да понуди било превозот метод што сакате да. Само за повикување само.
Половината Тренери Латекс Половината Тренер Половината Слабеење Појас Тело Shaper Корсет Моделирање На Рака Половината Тренер Корсет Crotchet Neoprene
Име на производ : прилагодлив стомакот појас
Големина : M, L
Главната ткаенина состојки:Полиестер (полиестер)
Производ плочка големина : (L) до 106.Ние нудиме многу метод на пратката,како што се : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet, Сингапур Пост, холандски Пост, Post NL, Aramex, руски Воздух. Известување FANCYTECK
Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз . Да се осигура дека вие може да ја прими стоката на време, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, и го вклучите вашиот mobilephone број. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази . Ве молиме не го испрати назад со себе без контакт со нас.
Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата.Како што $1-$20, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.5 * 23cm, минималната должина на 63,5
Големина на Половината САД Големина ЕУ Големина
М 63-76cm 4-10 32-38
L 79-91cm 12-16 40-44
Плаќање FANCYTECK
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ,ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем во врска со плаќањето, ве Молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви прашања подоцна, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
HEBE0832
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Fancyteck
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex
категорија:
латекс половината тренер
Shapewear:
Половината Cinchers
За луѓето:
Тренери Им Одговара На Жените
Слабеење на појас:
Слабеење Shapers
Корсет:
половината тренер корсет
Тип На Објект:
Телото Градите Заврши Фустан Контрола Лизга
Контрола Ниво:
Медиум
Ткаенина Тип:
Платно

Комплементите на стоката

Секси постпартална тело shapers плус големина жените половината потенок појас назад жените слабеење на телото shaper блузи пропушти

Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе бидеме најдобра услуга и најдобрите производи, Ако сакате да

DEN 228.00 239.52

Жените Половината Тренер Плус Тврда Гума Тесни Постпартална Girdles Легура Cinchers Корсети Корективни Слабеење Појас Тело Shapewear

Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон( Попуст над 2%)1.Гради Исклучителен Квалитет 2.Дел

DEN 498.00 710.88

Стомакот Контрола на долна облека се Соберат Corselet Удобно Жешко Тело Еластична Памук Половината Корсет Слабеење Производи

За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или н

DEN 623.00 1132.32

Моделирање На Рака Губење На Тежината Girdles Стереотипи Половината Слабеење Корсет Мека Тенок Појаси За Жените Половината Shaper

Постои 23 cm разлика според tomanual мерење Изберете правилна големина одговара на "Костум Половината".Ако не

DEN 898.00 1602.72

2017 Нови Пристигнување Топла Shaper Тело Shapers Половината Тренер Слабеење Корсет Појас Супер Водат Neoprene Панталони За Постпартална

2017 Нови Пристигнување Топла Shaper Тело Shapers Половината Тренер Слабеење Ремени Супер Водат Neoprene Панталони

DEN 372.00 437.28

Половината Тренер Shapers Прилагоди Половината Тренер Корсет Слабеење Појас Заштитник Shaper Тело Моделирање На Рака Појас Слабеење

*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови...

DEN 449.00 735.84

Потенок Половината Тренер Корсет Слабеење Појас Моделирање Ремени Издлабени Еластичноста на Телото Shaper за Жените Губење на

Нашата компанија е добредојден капка шпедиција, трговија на големо и рефус Превозот цена не вклучувајќ

DEN 481.00 686.88

година жените половината појас плус големина тело shaper тело одговара за жените xxxs половината тренер губење на тежината

Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе бидеме најдобра услуга и најдобрите производи, Ако сакате да

DEN 228.00 239.52