• Новак
За iPhone 7 Случај Тешки Оклопи Случај Хибридни Хард Shockproof Солиден Силиконска Гума Телефон Случај Покритие За Apple iPhone 7 4.7

За iPhone 7 Случај Тешки Оклопи Случај Хибридни Хард Shockproof Солиден Силиконска Гума Телефон Случај Покритие За Apple iPhone

DEN 316.32
DEN 253.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение)
Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
Ако по 60 дена(Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нема Спор : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
За i Phone 7 Случај Тешки Оклопи Случај Хибридни Хард Shockproof Солиден Силиконска Гума Телефон Случај Покритие За Apple i Phone 7 4.7"

Декларирани спецификации

Материјал:
За iPhone 7
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 7
Големина:
for ihone ifon aifon coque capinha carcasa etui Bag Cell movil
Место на Потекло:
за ipone iphon ifone fundas capa kryty Залив Mobil Phon
Материјал:
за ipone iphon ifone fundas capa kryty Залив Mobil Phon,Солиден Силиконска Гума Телефон Случај Покритие За Apple iPhone 7 4.7
is_customized:
Rugged Silicone Rubber Phone Case Cover For Apple iPhone 7 4.7
Број На Модел На:
За iPhone 7 Случај Тешки Оклопи Случај Хибридни Хард Shockproof
Карактеристики:
За iPhone iPhone 7 за ihone ifon aifon coque capinha
дизајн:
Бизнис,Геометриски
Број На Модел На:
за ipone iphon ifone fundas capa kryty Залив Mobil Phon
Големина:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty shell para

Комплементите на стоката