• Новак
HAMEINUO Десктоп позадини слободни орхидеи покривајте телефонот случај за Oneplus еден плус 5T 5 3 3t 2 X A3000 A5000

HAMEINUO Десктоп позадини слободни орхидеи покривајте телефонот случај за Oneplus еден плус 5T 5 3 3t 2 X A3000 A5000

DEN 140.16
DEN 105.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Материјал:
за Oneplus 5 A5000, за Oneplus 3 3T, за Oneplus 2, за Oneplus X, за oneplus 5T
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Oneplus
дизајн:
Ткаеше
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Комплементите на стоката

Меки Силиконски Случај За coque Huawei Искачи P8 Лајт P8 Мини Телефон случај покритие за coque P8 Лајт Цртан филм Лимон Велосипед

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн�

DEN 189.00 238.56