• Новак
Vendi Pelicula Де Vidro за Samsung Галакси Гранд Премиер 0.3 mm 9H Ултра Тенок Заштитен слој Премиум Калено Стакло Екранот Стража

Vendi Pelicula Де Vidro за Samsung Галакси Гранд Премиер 0.3 mm 9H Ултра Тенок Заштитен слој Премиум Калено Стакло Екранот Стража

DEN 189.60
DEN 152.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Vendi Pelicula Де Vidro за Samsung Галакси Гранд Премиер 0.3 mm 9 H Ултра Тенок Заштитен слој Премиум Калено Стакло Екранот Стража
Избира и користи Јапонија увезени AGC стакло материјал и HARVES нанотехношка со одлична одбрана перформанси. Тоа што поседува супер висока transmittance и висок враќање на оригиналната боја на екранот. Таа поддржува анти-отсјај слој за да се спречи сјајот деривати. Користи калено стакло, нејзината цврстина до 9 H; отпорно на гребење цвеќиња и blowout. На неговата површина се користи Нанометри тенок слој масло кое е анти-отпечаток, масло бришење отпор и ефикасно спречување и филтрирање ултравиолетови зраци. Тоа, исто така, ги спои глобалната напредни екран заштитник процес технологија. Неговата дебелина е само 0.33 мм со прецизна ЦПУ сечење технологија. Животната средина и силиконски слој; побрзо адсорпција и може да се користи по чистењето. Вклучува : 1 x Калено Стакло 1 X Брише

Декларирани спецификации

Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
mksup
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxi S2 S3 S4 S5 S6 G530 J1 J5
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Место на Потекло:
Venda Quent За Samsung Галакси S3 mini i8190 S4 mini i9190 S5 мини Абел,За Samsung Галакси Гранд Премиер СМ G530H G530F G531 G531H G531F Случај
Материјал:
Venda Quent За Samsung Галакси S3 mini i8190 S4 mini i9190 S5 мини Куд,Vendi Pelicula Де Vidro За Samsung Галакси Гранд Премиер 0.3 mm
Бродови Од:
Vendi Pelicula Де Vidro За Samsung Галакси Гранд Премиер 0.3 mm
Карактеристики:
За Samsung Samsung телефон случај за sansung samsun sumsung sumsang
Најчестиот Вид:
За Samsung случај etui телефон Samsung Галакси Гранд Премиер случај мобилен
Водоотпорен:
За Samsung покрие funda случај 0.3 mm 9H Ултра Тенок Заштитен caso
Димензии:
За Samsung телефон случај торба etui телефон Филм Премиум Калено capinha
Инсталација:
За Samsung телефон случај торба etui случај Стакло Екранот Стража carcaso
дизајн:
Симпатична,Геометриски,Цитати & Пораки
Модел 1:
За Samsung Галакси Гранд Премиер СМ G530H G530F G531 G531H G531F Случај
Модел 2:
Ла venta де За Samsung Galaxy Win i8552 i8550 GT-i8552 Случај
Модел 3:
Venda Quent За Samsung Галакси S3 mini i8190 S4 mini i9190 S5 мини Абел
Модел 4:
vente chaude За Samsung Галакси Забелешка 3 4 5 Забелешка 3 Нео N7505 Случај
Модел 5:
За Samsung Галакси A3 A300F 2016 година A310 А5 2016 Година A510 Случај Стакло
Модел 6:
За Samsung Галакси Тренд Плус S7580 Дуа S7562 s7560 S Дуа S7582
модел 8:
За Samsung Галакси Гранд Нео I9060 Плус i9060i Гранд Дуа i9082 i9080
модел 9:
За Samsung Галакси Core Премиер СМ G360H G360F G361 G361H G361F Случај
Модел 0:
За Samsung Галакси Алфа G850 G850F G8508S Core 2 Дуа G355H Случај
Број На Модел На:
За Големиот Премиер СМ G530H G530F G531 G531H G531F A3 A310 А5 A510 J120

Комплементите на стоката