• Новак
Нови Пристигнување Топла Продажба Паричникот СТП Кожа За Samsung А5 Година A510 Флип Паричникот Торба Флип Со Стојат Залив Случаи со Картичка Слотови

Нови Пристигнување Топла Продажба Паричникот СТП Кожа За Samsung А5 Година A510 Флип Паричникот Торба Флип Со Стојат Залив

DEN 325.44
DEN 260.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE : ( ве молиме прочитајте го пред да го одржи редот!! благодарение)
Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
Ако по 60 дена(Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Нема Спор : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Нови Пристигнување Топла Продажба Паричникот СТП Кожа За Samsung А5 2016 Година A510 Флип Паричникот Торба Флип Со Стојат Залив Случаи со Картичка Слотови

Декларирани спецификации

Материјал:
За Samsung А5 2016 Година
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxi samsun galaksi gelaksi case
is_customized:
For Flip Wallet Bag Flip With Stand Cove Cases with Card Slots
Број На Модел На:
celular hoesjes прекрасен преносни etui мода телефон мобилен телефон,за sansung samsun sumsung sumsang galaxi samsun galaksi gelaksi случај,за sansung samsun sumsung sumsang galaxi samsun galaksi gelaksi случај
Материјал:
за sansung samsun sumsung sumsang galaxi samsun galaksi gelaksi случај
Карактеристики:
За Samsung Samsung А5 2016 година за sansung samsun sumsung sumsang
Најчестиот Вид:
За Samsung покрие ајакс случај СТП Кожа За Samsung случај coque
Водоотпорен:
За Samsung торба ајакс случај А5 2016 Година A510 Флип Паричникот розова funda
Димензии:
За Samsung А5 2016 година покрие ајакс телефон Торба Флип Со Стојат Залив
Инсталација:
За Samsung А5 2016 година телефон caso покрие Случаи со Картичка Слотови луксуз
дизајн:
Апстракт,Спортски,Апстрактни
Број На Модел На:
за sansung samsun sumsung sumsang galaxi samsun galaksi gelaksi случај
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxi samsun galaksi gelaksi case

Комплементите на стоката

Нов КОМПЈУТЕР+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено

10 Неверојатни Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Пре

DEN 192.00 239.52