• Новак
За Microsoft Nokia Lumia 640 Случај 3D Олеснување Силикон Мека TPU Задниот Поклопец За Funda Microsoft Nokia Lumia 640 Случај Capa Coque

За Microsoft Nokia Lumia 640 Случај 3D Олеснување Силикон Мека TPU Задниот Поклопец За Funda Microsoft Nokia Lumia 640 Случај

DEN 120.96
DEN 82.00 -32 %

Достапност
Производот е достапен

(Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Квалитет на производи со најниската можна цена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Мека TPU Случај За Coque Microsoft Nokia Lumia 640 Случај Силикон Задниот Поклопец За Funda Microsoft Nokia Lumia 640 Случај Capa
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.0inches
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Материјал:
3D Олеснување TPU Случај
дизајн:
Цртан филм

Комплементите на стоката

Нов КОМПЈУТЕР+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено

10 Неверојатни Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Пре

DEN 192.00 239.52