• Новак
Etui 4.7 инчен 5.5 Луксузни Телефон Торба За Apple iPhone 6s Плус 6 Плус 5 5s SE Телефон Случај Ретро Преносни Патент Торба Изолирани Couqe

Etui 4.7 инчен 5.5 Луксузни Телефон Торба За Apple iPhone 6s Плус 6 Плус 5 5s SE Телефон Случај Ретро Преносни Патент Торба Изолирани

DEN 1380.00
DEN 1104.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!! 1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ), следење за мали наредби. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. 3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас. 4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. 5. Ако сакате Со побрзо превозот, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. 6. 100% ја прими стоката ,ако не ,ќе испрати нов или целосно враќање на средствата.
Etui 4.7 инчен 5.5" Луксузни Телефон Торба За Apple i Phone 6s Плус 6 Плус 5 5s SE Телефон Случај Ретро Преносни Патент Торба Изолирани Couqe

Декларирани спецификации

Материјал:
За iPhone 6, За iPhone 5, iPhone SE, За iPhone 6S, За iPhone 5S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6S Плус
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone5c
Големина:
For Apple iPhone 6s Plus 6 Plus 5 5s SE
Бренд Име:
mksup
Број На Модел На:
Црна, Розова Браун
is_customized:
Место на Потекло:
Црна, Кафена И Розова
Карактеристики:
За iPhone iPhone 6 За Apple iPhone 6s Плус 6 Плус 5 5s
Најчестиот Вид:
За iPhone торба coque торба Телефон Торба За Apple iPhone течни школка
Водоотпорен:
За iPhone телефон школка торба 6s Плус 6 Плус 5 5s SE caso телефон
Димензии:
За iPhone 6 покрие carcaso покривајте Телефонот Случај Ретро Преносни случај
Инсталација:
За iPhone 6 торба funda телефон Патент Торба Изолирани Couqe течни ќелија
дизајн:
Апстракт,Метален,Апстракт
Времето на Пазарот:
боја:
Црна, Кафена И Розова
Функција:
Паричникот случај, картичка solt телефон торба
функција 1:
vendita calda Преносни патент торба изолиран
Карактеристика 2:
vente chaude За iphone 5 5s se случај телефон кожата
функција 3:
Venda Quente За iphone 6 плус 6s плус 5.5 инчен случај паричникот маска
карактеристика 4:
Ла venta де За iphone 6 6s 4.7 инчен покрие мобилен телефон школка
Карактеристика 5:
hoesje паметен телефон bollmann) телефон aksesuar aifon housse couqe funda carsaca
Случај Функција:
vendi mujer cubierta cuero ipone г-дин прекрасен cuir celular де capa
Маска Истрајност:
capa де couro став телефон мобилен aifon јас телефон etui coque capinhas

Комплементите на стоката