• Новак
0.3 mm 2.5 D Калено Стакло За Samsung Галакси A310 A510 J120 J320 J510 J710 S3 S4 S5 мини S6 A3 А5 J1 J3 J5 J7 Година Телефон Случај )*

0.3 mm 2.5 D Калено Стакло За Samsung Галакси A310 A510 J120 J320 J510 J710 S3 S4 S5 мини S6 A3 А5 J1 J3 J5 J7 Година Телефон

DEN 204.48
DEN 164.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

0.3 mm 2.5 D Калено Стакло За Samsung Галакси A310 A510 J120 J320 J510 J710 S3 S4 S5 мини S6 A3 А5 J1 J3 J5 J7 2016 Година Телефон Случај )*
Опис на производот : Површинска цврстина : 9 H : Три пати посилен од редовните PET) филм. Дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата ќе не нула. Oleophobic Слој : има oleophobic слој, кој го спречува отпечатоци од прсти и други загадувачи и го прави филмот лесно да се чисти. Анти-да се Загрози Филм : Ако скршен, пукнатини во мали парчиња кои се одржуваат во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло.Тоа е специјално направен со отпорен на гребење материјал и заоблени рабови за попрецизно се вклопуваат.
Пакет : 1 x Калено Стакло 1 x Ткаенина за Чистење

Декларирани спецификации

Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
I9300 Галакси SIII,Галакси S6
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Бродови Од:
За J510 J710 S3 S4 S5 мини S6 A3 А5 J1 J3 J5 J7 2016 Година Телефон Случај )*
Место на Потекло:
0.3 mm 2.5 D Калено Стакло За Samsung Галакси A310 A510 J120
Материјал:
0.3 mm 2.5 D Калено Стакло За Samsung Галакси A310 A510 J120,За J510 J710 S3 S4 S5 мини S6 A3 А5 J1 J3 J5 J7 2016 Година Телефон Случај )*
is_customized:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Карактеристики:
За Samsung Samsung телефон случај за sansung samsun sumsung sumsang
Најчестиот Вид:
За Samsung случај ајакс случај За Samsung Галакси A310 A510 defender
Водоотпорен:
За Samsung торба coque торба J120 J320 J510 J710 S3 оклоп dsquared
Димензии:
За Samsung телефон случај покрие ајакс покрие S4 S5 мини S6 A3 А5 J1 J3
Инсталација:
За Samsung телефон случај покрие coque телефон J5 J7 2016 Година Телефон Случај )*
дизајн:
Ткаеше,Гроздобер,Симпатична
Број На Модел На:
за sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi случај

Комплементите на стоката