• Новак
Huawei Колега 9 Случај Nillkin Матирано Shield Тврд Оклоп PC Задниот Поклопец Случај За Huawei Колега 9 / Mate9 Подарок Екран Заштитник

Huawei Колега 9 Случај Nillkin Матирано Shield Тврд Оклоп PC Задниот Поклопец Случај За Huawei Колега 9 / Mate9 Подарок Екран

DEN 431.52
DEN 345.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Huawei Колега 9 Случај Nillkin Матирано Shield Тврд Оклоп PC Задниот Поклопец Случај За Huawei Колега 9 / Mate9 Подарок Екран Заштитник

Декларирани спецификации

Материјал:
PC
Пакет:
Случај & Screen Protector
Големина:
5.9
Тип:
Половина завиткани Случај
Бренд Име:
NILLKIN
дизајн:
matte
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Матирано Штит
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
Yes

Комплементите на стоката

Нов КОМПЈУТЕР+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено

10 Неверојатни Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Пре

DEN 192.00 239.52