• Новак
Etui Телефон Покритие За Apple iPhone 6S Плус & 6 Плус 5.5 инчен Шок Доказ Оклоп Тешко Назад Случаи Aifon 6S Плус Couqe Fundas ] <

Etui Телефон Покритие За Apple iPhone 6S Плус & 6 Плус 5.5 инчен Шок Доказ Оклоп Тешко Назад Случаи Aifon 6S Плус Couqe Fundas

DEN 333.60
DEN 267.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!! 1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ), следење за мали наредби. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас. 3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте ме, јас ќе целосна наплата на пари за вас. 4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. 5. Ако сакате Со побрзо превозот, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. 6. 100% ја прими стоката ,ако не ,ќе испрати нов или целосно враќање на средствата.
Etui Телефон Покритие За Apple i Phone 6 S Плус & 6 Плус 5.5 инчен Шок Доказ Оклоп Тешко Назад Случаи Aifon 6 S Плус Couqe Fundas ]

Декларирани спецификации

Материјал:
За 6S Плус 6 Плус
Функција:
Анти-удар
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
tampa de silicone BFF vente chaude capinhas celular positivo
Бренд Име:
mksup
Бродови Од:
оклоп тешки duti TPU + PC двоен слој оклоп со Стојат Функција Fundas,оклоп тешки duti TPU + PC двоен слој оклоп со Стојат Функција Fundas
Место на Потекло:
Луксузни Модни Тешки Оклопи Мобилен Телефон Случај,оклоп тешки duti TPU + PC двоен слој оклоп со Стојат Функција Fundas
Материјал:
Тешко Назад мобилен телефон Школка отпорност
Карактеристики:
За iPhone 6S Плус 6 Плус тампа де силикони BFF vente chaude
Најчестиот Вид:
За iPhone торба школка случај iPhone 6S Плус & 6 Плус bollmann) телефон styly
Водоотпорен:
За iPhone случај funda покрие 5.5 инчен Шок Доказ Оклоп etui
Димензии:
За 6S Плус 6 Плус торба додаток случај Тешко Назад Случаи Aifon
Инсталација:
За 6S Плус 6 Плус случај capinha покрие 6S Плус Couqe Fundas ]
дизајн:
Егзотични,Животински,Сјајни
функција 1:
оклоп тешки duti TPU + PC двоен слој оклоп со Стојат Функција Fundas
Карактеристика 2:
Луксузни Модни Тешки Оклопи Мобилен Телефон Случај
функција 3:
Тешко Назад мобилен телефон Школка отпорност
карактеристика 4:
назад покритие За iphone 6 Плус оклоп маска за iphone случај
Карактеристика 5:
etui couqe за i телефон 6s Плус 6Plus мобилен телефон школка мажи жени
Функција 6:
Не се лизга Пластика Гума Кожата Покрие Солиден Rubbe
Карактеристика 7:
Црна Зелени Црвен портокал Роза Сина, Пурпурна Бела
Функција 8:
Оклоп случај За aifon 6s Плус 5.5 инчен мобилен телефон школка
Карактеристика 9:
couqe За iphone 6s Плус тежок случај capa
функција 0:
Оклоп Силикон Случај оклоп тешки duti јас телефонот 6 6S плус случај лажни fox360

Комплементите на стоката