• Новак
Ултра Тенок TPU Телефон Случај За Sony Xperia C5 Ултра / Dual E5553 E5506 E5533 Тенок Силиконска Маска Случај Школка за заштита Coque Торба

Ултра Тенок TPU Телефон Случај За Sony Xperia C5 Ултра / Dual E5553 E5506 E5533 Тенок Силиконска Маска Случај Школка за заштита

DEN 120.00
DEN 85.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Квалитет на производи со најниската можна цена.Овие се купувачите одговорност.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Ние само брод да се потврди цел адреси. Искусни КК постапка. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.
Ултра Тенок TPU Телефон Случај За Sony Xperia C5 Ултра / Dual E5553 E5506 E5533 Тенок Силиконска Маска Случај Школка за заштита Coque
[Модел] : Телефон Торба Случаи Совршено Се Вклопуваат За Sony Xperia C5
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Мека TPU
[Боја] : 25 Стил Шема Како На Сликата Прикажани
[Стил] : Луксузни Модни Ретро Мажи Жени Мобилен Телефон Додатоци Торба Случај
[Функција ] : Мода Уметност Печатени Стил + Ултра Тенки И Дебели + Луксузни Печатење
[Функција] : Shockproof + Anti-удар + отпорно на Гребење + Anti-пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Декларирани спецификации

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
6.0 inch
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Карактеристики:
Луксузна Ретро Цвет Животински Модели Телефонот Назад Capa fundas маска
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајна,Апстракт,Цитати & Пораки,Мат,Животно,Гроздобер,Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Транспарентна
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Материјал:
Мека TPU
Одговара:
За Sony Xperia C5 Ултра
квалитет:
Највисокото Ниво
Тип:
Моден Ултра Тенок Филм Силикони Телефон Случаи
Состојба:
100% Сосема Нов

Комплементите на стоката