• Новак
HAMEINUO 50 Нијанси На Сива Laters бебе покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015 премиер

HAMEINUO 50 Нијанси На Сива Laters бебе покривајте телефонот случај за Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 МИНИ АЦЕ 2015 премиер

DEN 140.16
DEN 105.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Материјал:
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
дизајн:
Спортски,Украсени
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Комплементите на стоката