• Новак
Dower Ми Симпатична Цртан филм Носат Прстен Мека Случај За Iphone X 8 7 6 6S Плус 5 5S Samsung Galaxy Note 8 5 4 3 S5 S8 S7 S6 Работ A8/7/5/3

Dower Ми Симпатична Цртан филм Носат Прстен Мека Случај За Iphone X 8 7 6 6S Плус 5 5S Samsung Galaxy Note 8 5 4 3 S5 S8 S7 S6

DEN 129.12
DEN 129.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Dower Ми Симпатична Цртан филм Носат Прстен Мека Случај За Iphone X 8 7 6 6 S Плус 5 5 S Samsung Galaxy Note 8 5 4 3 S5 S8 S7 S6 Работ A7 A8 А5 A3 Бесплатен Превозот
Ние се обезбеди добар квалитет производи!
Ние поддршка капка превозот!
Добредојдовте w holesale и мало!

Декларирани спецификации

Материјал:
Бренд Име:
dower мене
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Карактеристики:
Симпатична Цртан Филм Носат Прстен
дизајн:
Симпатична,Транспарентен,Животно,Гроздобер,Сјајна,Ткаеше,Метален
Функција:
Со Прст Прстен,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Големина:
25 Sizes
боја:
Розово Злато,Сребро,Злато
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Мека TPU

Комплементите на стоката