• Новак
Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque Vendita Calda Телефон случај

Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque Vendita Calda Телефон

DEN 333.60
DEN 267.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque Vendita Calda Телефон случај

Декларирани спецификации

Материјал:
За LG G3, За LG G3 Стил, За LG G4, За LG G4 Стил, За LG G5
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Големина:
tampa de silicone BFF vente chaude capinhas celular positivo
Бренд Име:
mksup
is_customized:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty shell para,celular hoesjes wonderful portable etui fashion telephone mobile phone
Материјал:
Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил,СТП Кожа
Број На Модел На:
СТП Кожа
Карактеристики:
За LG LG G3 тампа де силикони BFF vente chaude
Најчестиот Вид:
За LG торба додаток торба За G3 G4 Стил G5 Паричникот etui алис
Водоотпорен:
За LG случај додаток случај Стил Флип Задниот Поклопец симпатична ајакс
Димензии:
За LG G3 случај coque случај Со Држачот на БОБ Coque capinha coque
Инсталација:
За LG G3 случај школка покрие Vendita Calda Телефон случај симпатична симпатична
дизајн:
Ткаеше,Бизнис,Цитати & Пораки
Материјал:
СТП кожа

Комплементите на стоката