• Новак
бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи chaudeLa

бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи

DEN 327.84
DEN 262.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот. бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи chaude La

Декларирани спецификации

Материјал:
За Галакси A3 2015
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Големина:
for Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi fundas capinha etui kryty
Број На Модел На:
Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи chaudeLa,Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи chaudeLa,hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty школка став
is_customized:
for Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi fundas capinha etui kryty
Материјал:
hoesjes carcasas etui caso fundas coque capa cubierta kryty школка став
Карактеристики:
За Samsung Галакси A3 2015 година за Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi
Најчестиот Вид:
За Samsung телефон ајакс случај Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC школка
Водоотпорен:
За Samsung торба celular торба жица цртање Задниот Поклопец случај маска
Димензии:
За Галакси A3 2015 случај bollmann) телефон покрие Случај За Samsung Галакси
Инсталација:
За Галакси A3 2015 торба etui покрие A3 2015 пропустливи chaudeLa ќелија
дизајн:
Сјајни,Обична,Симпатична
Број На Модел На:
за Sansung Sumsang Samsuns Samsu Galaksi fundas capinha etui kryty

Комплементите на стоката

Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque Vendita Calda Телефон

Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque V

DEN 267.00 333.60