• Новак
Coque Случај за iPhone 6 & 6s TPU + Тешко Пластични Тешки Оклопи Хибрид Со Лизгајте го Држачот за картички за Телефон Покрие Carcasa

Coque Случај за iPhone 6 & 6s TPU + Тешко Пластични Тешки Оклопи Хибрид Со Лизгајте го Држачот за картички за Телефон Покрие

DEN 335.04
DEN 268.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако изберете превозот начин е Бесплатен Превозот (E. g : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.
2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене ( Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот ), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
3. Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене ( Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот ), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
4. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
5. Ако сакате Со следење, превозот ве молиме изберете регистрирани Воздух Mail или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
Coque Случај за i Phone 6 & 6s TPU + Тешко Пластични Тешки Оклопи Хибрид Со Лизгајте го Држачот за картички за Телефон Покрие Carcasa

Декларирани спецификации

Материјал:
ЗА IPHONE 6, ЗА IPHONE 6S
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone phone accessories handy case
Материјал:
Црна, Портокалова, Црвена, Златна, Сребрена,coque etui силикони симпатична случај за iphone 6 4.7 инчен назад carcase
Бродови Од:
За Хибрид Со Лизгајте Го Држачот За Картички За Телефон Покрие Carcasa
Место на Потекло:
Coque Случај За iPhone 6 & 6s TPU + Тешко Пластични Тешки Оклоп
is_customized:
Coque Case For iPhone 6 & 6s TPU + Hard Plastic Heavy Duty Armor
Карактеристики:
За iPhone iPhone 6 За ipone iphon ihone ifon aifon јас
Најчестиот Вид:
За iPhone торба додаток покрие & 6s TPU + Тешко Пластични funda
Водоотпорен:
За iPhone случај bollmann) телефон торба Тешки Оклопи Хибрид симпатична алуминиум
Димензии:
За iPhone 6 капак кој се покрива Со Лизгајте го Држачот на funda
Инсталација:
За iPhone 6 торба додаток на телефон Покрие Carcasa capinha
дизајн:
Ткаеше,Jewelled,Геометриски
Материјал:
PC+TPU
боја:
Црна, Портокалова, Црвена, Златна, Сребрена
Случаи Карактеристики:
coque etui силикони симпатична случај за iphone 6 4.7 инчен назад carcase
Функција:
fundas capa луксуз за iphone 6s 4.7 инчен телефон случаи
Водоотпорен:
Со Флексибилни Лизгајте го Држачот за картички За iPhone 6 4.7
Телефон Случај:
Двоен Слој Хибрид Телефон Оклоп Случај
Маска Карактеристики:
Модерната Мода Ретро Луксузни Кул Фантазија
категорија:
etui гранд премиерот телефон преносни симпатична coque де преносни преносни
Големина:
celular funda cell phone case cellulari capinhas handy mujer coque
Број На Модел На:
За ipone iphon ihone ifon aifon јас телефон додатоци корисна случај

Комплементите на стоката

Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque Vendita Calda Телефон

Ретро Луксузни СТП Кожа Случај За G3 G4 Стил G5 Паричникот Стил Флип Задниот Поклопец Со Држачот на БОБ Coque V

DEN 267.00 333.60

бранеа стил случај Луксузни Нео Хибрид Оклоп Силикони+PC жица цртање Задниот Поклопец Случај За Samsung Галакси A3 2015 пропустливи

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако изберете превозот нач

DEN 262.00 327.84