• Новак
За Xiaomi Redmi 3 3S Случај Цртан филм Меки Силиконски Задниот Поклопец За Xiaomi Redmi 3 S Случај 3D Испечатени Обрасци Телефон Кеси mi3 mi 3 3s

За Xiaomi Redmi 3 3S Случај Цртан филм Меки Силиконски Задниот Поклопец За Xiaomi Redmi 3 S Случај 3D Испечатени Обрасци Телефон

DEN 123.84
DEN 113.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен

За Xiaomi Redmi 3 3 S Случај Цртан филм Меки Силиконски Задниот Поклопец За Xiaomi Redmi 3 S Случај 3 D Испечатени Обрасци Телефон Кеси mi3 mi 3 3s Карактеристики :
1. Пакет ед со Opp Вреќа 2 . 100% Сосема Нов Случаи
3 . Направени од високо квалитетен Материјал
4. Моден дизајн, Лесен и Трајни 5 . Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и штета 6 . Совршен Sillicone Задниот Капак на Телефонот Случај Одговара за Xiaomi Redmi 3 3s Информации :
1. Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. W elcome за промет на големо .
2. Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи , во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Т хенкс за вашиот разбере.
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. 2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. 1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 3s
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајни,Обична,Мат,Цитати & Пораки,Апстракт,Животно,Гроздобер,Бизнис,Транспарентен,Симпатична,Jewelled,Украсени
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Луксузна Печатени Мобилен Телефон Случаи Coque Fundas
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
мека tpu ;силиконски гел
Содржина:
Висок квалитет на слика Мека TPU Задниот Поклопец
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Цртан Филм Мека Пластика Мобилен Телефон Случај
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi 3 3S
дизајн:
Бизнис,Artical, Секојдневен, Луксузни,Мода
Тип:
Монтиран случај Маска
Стил:
Модерната Домот Мода Фантазија Симпатична Кул Секојдневен Бизнис Случај
Трговија На Големо / Dropshipping :
Поддршка, во парк

Комплементите на стоката

Нов КОМПЈУТЕР+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Прецизни Дупки Отворено

10 Неверојатни Бои PC+TPU Hybird Заштитна Случаи За Samsung Галакси S6 G9200 во рамките на Топлински Зрачење Мрежи Пре

DEN 192.00 239.52