• Новак
Нови OS1400 Вратило Песок Машина Криви Површината Мелење Табела Нозе Дрвена Рачка Вратило Песок Машина 220v350W 19mm 25 пати/мин

Нови OS1400 Вратило Песок Машина Криви Површината Мелење Табела Нозе Дрвена Рачка Вратило Песок Машина 220v350W 19mm 25 пати/мин

DEN 9072.00
DEN 8618.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Нови OS1400 Вратило Песок Машина Криви Површината Мелење Табела Нозе Дрвени
Се справи со Вратило Песок Машина 220v350 W 19mm 25 пати/мин
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Вратило песок машина
Напон : 220 v
Моќност 350 W
Кревање на патување : 19mm
Кревање на ветер : 25 пати / мин
Sandpaper : 13,19,26,38,51,76, mm
Пакување големина : 465 * 450 * 470mm
Тежина : 15 KG

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Други
Број На Модел На:
OS1400
Номинална Напон:
220v
Фреквенција:
50Hz
Номинална Влезна Моќност:
350W
Тркала Дијаметар:
Други
Димензии:
465*450*470mm
Тежина:
15KG
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Wattage:
300-499W
Број На Производ:
FC991
Име:
Вратило песок машина
Напон:
220v
моќност:
350W
Кревање на патување:
19mm
Кревање брзина:
25 пати/мин
sandpaper:
13,19,26,38,51,76, mm
Пакување големина:
465 * 450 * 470mm
Тежина:
15KG

Комплементите на стоката

Клупата Полирање Машина Клупата Мелница за Накит Полирање на Машина со Прашина Колектор Полирање Моторни 3450rpm За Мелење

Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : Накит Клупата Мелница машина со прашина колектор за

DEN 9891.00 12062.40

SHIYANG 168 Micromotor Стоматолошка Лабораторија, Хоби, Нокти Датотека Салон Полирач Мелница Моќ на Моторот 35K без Завртка Возачот

Во повеќето случаи, не постои обврска се плаќа на сите.Сите нарачки ќе бидат закажани да брод immediatedly спо

DEN 1651.00 2464.80

Нови OS1400 Вратило Песок Машина Криви Површината Мелење Табела Нозе Дрвена Рачка Вратило Песок Машина 220v350W 19mm 25 пати/мин

Нови OS1400 Вратило Песок Машина Криви Површината Мелење Табела Нозе ДрвениСе справи со Вратило Песок Маш

DEN 8618.00 9072.00

Продажба 2 Инчен Директно Срцето High-speed Мини Пневматски Брусење Машина со Притисни Прекинувач и Пескарење Подлога за Полирање

Продажба 2 Инчен Директно Срцето Highspeed Мини Пневматски Брусење Машина со Притисни Прекинувач и Пескарењ

DEN 1629.00 1916.64

Полнење 12V литиум полирање шанса машина за домаќинство автомобил мебел безжичен пренослив прилагодливи брзина машина за полирање

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛБатеријата напон : 12vБез оптоварување брзина : 03000r / минДодатоци дијаметар : 100mm

DEN 7152.00

Нова 2 Инчен Директно Срцето High-speed Мини Пневматски Брусење Машина со Притисни Прекинувач и Пескарење Подлога за Полирање

Нова 2 Инчен Директно Срцето Highspeed Мини Пневматски Брусење Машина со Притисни Прекинувач и Пескарење По

DEN 1608.00 1892.16

GOXAWEE Камен Мини Полирање Машина за Мелење Машина Електрични Клупата Мелница со Полирање тркала и Flex Вратило Мелница Алатки

Секогаш исклучете го алатка кога не е во употреба.5,Секогаш носете заштита за очите при користење на Клу

DEN 1599.00 1950.24

Foredom Моторни Прилагодливи Брзина Мелење & Машина за Полирање вклучени Два Чистење Тркала Накит Правење на Резерви Полирање

Купи со доверба!• Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од

DEN 3493.00 3839.04

220V Преносни Рамен Полирање Машина Електрична Жица Цртеж Машина за Нерѓосувачки Челик Нерешено Клупата Метална Жица Цртање МО.980

Нерѓосувачки челик жица цртеж машина, мелење машина, рамни полирање машини, метална жица цртеж машинаФо

DEN 3408.00

150mm отчитување случаен орбитал двојна акција автомобил полирач бафер 220v Двојна шок шанса машина за полирање машина 2000-4200R/МИН

150mm отчитување случаен орбитал двојна акција автомобил полирач бафер 220v Двојна шок шансамашина за поли

DEN 5157.12