• Новак
Покер Чипови Банка Двојно Безбедност Пари/Совети Случај Професионални Монета Кутија - Железо Сеф

Покер Чипови Банка Двојно Безбедност Пари/Совети Случај Професионални Монета Кутија - Железо Сеф

DEN 5904.00
DEN 3070.00 -48 %

Достапност
Производот е достапен


Покер Чипови Банка Двојно Безбедност Пари/Совети Случај Професионални Монета Кутија - Железо Сеф
Материјал : Метал Железо
Тежина : 1.87 kg
Големина : 23 × 13 × 12 cm

Декларирани спецификации

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PKB-Црна
Бренд Име:
goodeasy
Материјал:
Железо

Комплементите на стоката

500/600PCS Акрилик Транспарентен Тексас Покер Чипови Лента/Кутија/Случај Чипови Кутија Со Капак/Заклучување Казино Додатоци

Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт.3ммЕден Акрилик Кутија НЕ содржи чи�

DEN 3994.00 7680.00

Нов Висок квалитет Казино чипови Тексас Покер чипови 100 чипови игра токени плоштад кутија пластична покер чипови 1/5/10/25 четири

Нов Висок квалитет Казино чипови Тексас Покер чипови 100 чипови игра токени плоштад кутија пластична пок

DEN 950.00 1584.00

Висок Квалитет 600PCS Преносни Покер Чипови Куфер Големи Случаи Со Лозинка Акрилик Транспарентен Двојно Отвори Монета Кутии

Висок Квалитет 600 PCS Преносни Покер Чипови Куфер Големи Случаи Со Лозинка Акрилик Транспарентен Двојно �

DEN 3145.00 6048.00

Yernea Високо-одделение Покер Чипови Во Сите Транспарентен Кристал Тексас Казина Круг Посебни Додатоци во Црвена Гравирање Сите

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение Ве молиме купи внимателно.Димензии : Дијам�

DEN 405.00 532.80