• Новак
Прилагодување Поддршка Две Љубов Фокс Во Снегот Компјутер Mousepad Игри Padmouse Гејмер Да Лаптоп Mouse Pad Како Подарок

Прилагодување Поддршка Две Љубов Фокс Во Снегот Компјутер Mousepad Игри Padmouse Гејмер Да Лаптоп Mouse Pad Како Подарок

DEN 100.32
DEN 94.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Стил:
загреано
Број На Модел На:
Фокс
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
боја:
Како се покаже слика
Стил:
игри
Спецификација:
180*220*2mm
Трговија на големо:
Yes
сопствени направени:
Поддршка
Големина:
290*250*2mm
Големина:
250*200*2mm

Комплементите на стоката

4pcs/многу Направен во Тајван оригинални ЕНЕРГИЧНИТЕ ZIP DF3 глувчето микро прекинувач копче на глувчето исклучете 20 милиони

100% Оригинални ЕНЕРГИЧНИТЕ DF3 глувчето микро прекинувач копчето префрлатеЦелосно име : DF3P1Номинална нап

DEN 406.00 456.00