• Новак
2017 Мачка Вести Продаваат Нови Мали Димензии Mouse Pad Не-Пропадна Гумена Подлога за Големината 18*22cm и 25*29cm И 25*20cm

2017 Мачка Вести Продаваат Нови Мали Димензии Mouse Pad Не-Пропадна Гумена Подлога за Големината 18*22cm и 25*29cm И 25*20cm

DEN 98.40
DEN 93.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен
Декларирани спецификации

Големина:
M
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
мачка
Стил:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Големина:
S
Производи Статус:
Акции
size1:
18cm*22cm*0.2 мм
Материјал:
Гума
size2:
25cm*29cm*0.2 мм
size3:
20cm*25cm*0.2 мм
Сопствени Desgin:
Поддршка
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
боја:
Во зависност од производот
Пакување:
Стандард торбичка

Комплементите на стоката

4pcs/многу Направен во Тајван оригинални ЕНЕРГИЧНИТЕ ZIP DF3 глувчето микро прекинувач копче на глувчето исклучете 20 милиони

100% Оригинални ЕНЕРГИЧНИТЕ DF3 глувчето микро прекинувач копчето префрлатеЦелосно име : DF3P1Номинална нап

DEN 406.00 456.00