• Новак
50pcs/многу - Шарени коверти Kraft Плоштадот Коверти за банкарска картичка членската картичка свадба партија покана

50pcs/многу - Шарени коверти Kraft Плоштадот Коверти за банкарска картичка членската картичка свадба партија покана

DEN 588.00
DEN 559.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

50pcs/многу - Шарени коверти Kraft Плоштадот Коверти за банкарска картичка членската картичка свадба партија покана Димензии : Должина * ширина 10*10см / 3.9*3.9" ( одговара за мали картичка банка ccard, само за референца ) 12.7*12.7 cm / 4.9*4.9" ( одговара за картичка, CD, само за референца ) 15.8*15.8 cm / 6.2*6.2" ( одговара за свадбата на покани само за референца ) Материјал : боја картон Боја : kraft боја, црвена , светло розева, виолетова, жолта, трева зелена, темно зелена, црна, бела, Користете : банкарска картичка членската картичка свадба покани
Ве молам, разберете дека сликите може да имаат мала боја разлика поради снимање светлина, снимање агли итн. * Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Декларирани спецификации

боја:
kraft боја, црвена, розева, виолетова, жолта, зелена трева, darl зелена, црна, бела
Подарок Торба Големина:
100x100mm, 127x127mm, 158x158mm
Повод:
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Шарени коверти Kraft Плоштадот Коверти
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Зголеми Цвет Мода Накит Кутија Прстен Свадба Подарок Случај Обетки Чување На Екранот Носителот Црвено Розова

Карактеристики : ·100% Сосема Нов и Висок Квалитет.·Убава црвена роза прстен кутија со зелени листови на д

DEN 1056.00

20pcs/многу Нови Многу Симпатична Креативни Зелен Лак Вратоврска Сина Лента Бонбони Кутија DIY Посебни Свадба Копчето Бонбони

20pcs / многу Нови Многу Симпатична Креативни Лак Вратоврска Бонбони Кутија DIY Посебни Свадба Копчето Бонб

DEN 520.80

Бесплатен Превозот 500pcs Светло Сина Organza Кеси 11x16cm Накит Бонбони Подарок Пакување Кеси Свадба Фаворизира Organza Подарок

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Големо на Нова Небото Сино Drawstring Organza Торбичка Подарок Ке�

DEN 1596.00 1812.96

бесплатен превозот DIY рачно изработени од Јута вреќа чипка свадба бонбони торба црвена сина чипка мечка лен торба burlag кеси

Испорака ДеталиНие ќе брод предмети по приемот на плаќање на вашиот Aliexpress адреса ,ве молиме бидете сигу�

DEN 2156.00 2395.20

Браун Торта Кутија Месечината Торта Пакување Кутија Свадба Фестивал Партија Подарок Пакување, Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот

Материјал : Висок квалитет 300g kraft хартијаголемина : 120x120x48mm 120x180x48mm 136x136x50mm 136x203x50mmAnswer : ___________________________ Note : з

DEN 2784.00