• Новак
Chicinlife 25pc цвет Маснотии Храна greaseproof Хартија Пуканки Кеси Свадба, Роденден Подарок Пакување Бонбони кутија Партија Материјали 5x7

Chicinlife 25pc цвет Маснотии Храна greaseproof Хартија Пуканки Кеси Свадба, Роденден Подарок Пакување Бонбони кутија Партија

DEN 100.32
DEN 100.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Функција :
Повод : совршено декоративни корист кеси како свадба, роденден, бебе туш, сувенири подароци, итн.
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Направени од издржлив материјал и убав дизајн.
Совршен за свадба партија пакување некои подарок, луксузни, облека што ви се допаѓа.
Materal : Kraft Хартија
Боја : зелена,светло зелена жолта,светло розева боја,топла розова,црвена,светло сина,темно сина,
Големина(L) X(W) : 5"x7" (13cm*18cm)
Пакетот вклучува :
25 x Бонбони Хартиени кеси
Answer : ___________________________ Note :
1.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Декларирани спецификации

Повод:
Ноќта На Вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Денот На Благодарноста
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
Chicinlife
Број на Компјутери:
25pcs
Шема:
Цвет
is_customized:
Yes
Материјал:
Kraft Хартија
Количина:
25PCS/Торба
боја:
зелена,светло зелена жолта,светло розева боја,топла розова,црвена,светло сина,темно сина,
Повод:
бебе туш,среќен роденден
Употреба:
Kraft хартиена кеса
Големина:
5x7 (13cm*18cm)
Use1:
Свадба партија бонбони кутија
Модел стил:
ленти
Тип:
булчински туш бонбони торба
Материјал:
Маснотии доказ хартија

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 30pcs 24 см Должина Фан Кутија Виткање Фан Женски Фан Кутија Висока Qyality Хартија, Картон Подарок Кутија

Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето цвеќето може да биде во различна област, ние не може да

DEN 2607.00 3672.00

Suspender Дизајн Велигден Крпа Бонбони Торба Велигден Кошеви за Деца Подароци Фестивал Нова Година Занает Материјали Декорација

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕД

DEN 101.00 132.48

20pcs/многу Нови Многу Симпатична Креативни Зелен Лак Вратоврска Сина Лента Бонбони Кутија DIY Посебни Свадба Копчето Бонбони

20pcs / многу Нови Многу Симпатична Креативни Лак Вратоврска Бонбони Кутија DIY Посебни Свадба Копчето Бонб

DEN 520.80

100 Компјутери трговија на Големо Браун Фолија Стенд-Ап Топлина Запечатува Resealable Zip Торбичка, Kraft Хартија Храна Складирање

100 Компјутери трговија на Големо Браун Фолија СтендАп Топлина Запечатува Resealable Zip Торбичка, Kraft Хартија

DEN 725.00 763.20

Нов Стил Црвениот Цвет Пластични Подарок Перница Со Рачки 100pcs/број 15*20cm Пластична Амбалажа За Мини Накит Божиќ Подарок

Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден!Нов Стил Црвениот Цвет Пластични Подарок

DEN 334.00 379.20

Бесплатен Превозот 500pcs/многу Жолта Organza Кеси 11x16cm Мали Свадба Фаворизира Подарок Торба Накит Бонбони Подароци Пакување

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Жолта Organza Накит за Подарок Перница 11x16cm Drawstring Кеси Свадба

DEN 1596.00 1812.96

50Pcs/Многу Кралската Teapot Бонбони Кутија За Свадба Фаворизира И Подароци Ретро Занаети Хартија Кутија Свадба Корист Чоколадо

Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе биде

DEN 929.00 1428.96