• Новак
100 компјутери Бонбони Кутии Љубов Селски Kraft Bonbonniere Burlap Јута Стара Шик Гроздобер Twine Свадба Корист Имитација Кората Подарок Кутија

100 компјутери Бонбони Кутии Љубов Селски Kraft Bonbonniere Burlap Јута Стара Шик Гроздобер Twine Свадба Корист Имитација Кората

DEN 1606.08

Достапност
Производот е достапен


100 компјутери Бонбони Кутии Љубов Селски Kraft Bonbonniere Burlap Јута Стара Шик Гроздобер Twine Свадба Корист Имитација Кората Подарок Кутија
Производи Детали :
Предмет : Бонбони Кутии Љубов Селски Kraft Bonbonniere
Материјал : Селски Kraft
Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ
Големина : 5 Cm x 5 Cm x 5 Cm
Тежина : 0.8 KG/100 КОМПЈУТЕРИ


Декларирани спецификации

Подарок Кутија Големина:
5x5x5cm
Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Срцето
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
AF800131
Точка име:
Бонбони Кутии Љубов Селски Kraft Bonbonniere
Предмет Тип:
Свадба Подарок Бонбони Чанти
боја:
како слики
Материјал:
Селски Kraft
Повод:
Свадба Роденден Декорации
Настан & Партија Предмет Тип:
Свадба Бонбони Подарок Перница
Тежина:
0.8kg/100 PCS
Големина:
5 Cm x 5 Cm x 5 Cm

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Зголеми Цвет Мода Накит Кутија Прстен Свадба Подарок Случај Обетки Чување На Екранот Носителот Црвено Розова

Карактеристики : ·100% Сосема Нов и Висок Квалитет.·Убава црвена роза прстен кутија со зелени листови на д

DEN 1056.00

Бесплатен Превозот 500pcs/многу Жолта Organza Кеси 11x16cm Мали Свадба Фаворизира Подарок Торба Накит Бонбони Подароци Пакување

Добредојдовте Во Мојата Продавница500pcs / многу Жолта Organza Накит за Подарок Перница 11x16cm Drawstring Кеси Свадба

DEN 1596.00 1812.96

100 Парчиња Велосипеди роденден, Свадба БОНБОНИ Кутии корист Подарок кутија велосипедизам fiesta свадба сувенири Подароци за

Спецификација : Боја : Исто како во Големина на слика : Проверете на сликата подолу Материјал : Хартија за

DEN 1391.52

Браун Торта Кутија Месечината Торта Пакување Кутија Свадба Фестивал Партија Подарок Пакување, Кутии 100pcs/многу Бесплатен превозот

Материјал : Висок квалитет 300g kraft хартијаголемина : 120x120x48mm 120x180x48mm 136x136x50mm 136x203x50mmAnswer : ___________________________ Note : з

DEN 2784.00

Suspender Дизајн Велигден Крпа Бонбони Торба Велигден Кошеви за Деца Подароци Фестивал Нова Година Занает Материјали Декорација

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕД�

DEN 101.00 132.48