• Новак
1/2 нормално отворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода,гас,нафта пневматски контрола електромагнетниот вентили

1/2 нормално отворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода,гас,нафта пневматски контрола електромагнетниот вентили

DEN 5711.52

Достапност
Производот е достапен

Напон имаат AC220 V,AC110 V,DC24 V ,ве Молиме да даде конкретни напон кога се купи ,ако не,ние ќе се испрати било напон со можност

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
0955305
Тип:
Вентили
Материјал:
Дувачкиот
Порт Големина:
1/2
Оперативен Притисок (Mpa):
0.07-1.6
Температурата На Работа (℃):
-5 ~ 80c за NBR , 15-150c за VITON , EPDM
Напон (V:
AC220V,AC110V,DC24V
Orifice Големина на (mm:
12
Ефективна Дел (mm2:
60

Комплементите на стоката