• Новак
1/4 нормално отворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода,гас,нафта пневматски контрола електромагнетниот вентили

1/4 нормално отворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода,гас,нафта пневматски контрола електромагнетниот вентили

DEN 5759.52

Достапност
Производот е достапен

Напон имаат AC220 V,AC110 V,DC24 V ,ве Молиме да даде конкретни напон кога се купи ,ако не,ние ќе се испрати било напон со можност

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
0955105
Тип:
Вентили
Материјал:
Дувачкиот
Порт Големина:
1/4
Оперативен Притисок :
0.07-1.6
Температурата На Работа:
-5 ~ 80c за NBR , 15-150c за VITON , EPDM
Напон (V:
AC220V,AC110V,DC24V
Orifice Големина на (mm:
8
Ефективна Дел (mm2:
20

Комплементите на стоката

1 инчен нормално затворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода, гас масло пневматски контрола електромагнетниот вентили 0927400

Напон имаат AC220 V,AC110 V,DC24 V ,ве Молиме да даде конкретни напон кога се купи ,ако не,ние ќе се испрати било на

DEN 6575.52