• Новак
1 инч од Нерѓосувачки Челик, Електрични електромагнетниот вентил Нормално Затворен IP65 Плоштадот Viton серпентина вода електромагнетниот вентил

1 инч од Нерѓосувачки Челик, Електрични електромагнетниот вентил Нормално Затворен IP65 Плоштадот Viton серпентина вода електромагнетниот

DEN 7050.72

Достапност
Производот е достапен

Напон имаат DC12 V ,DC12 V,DC24 V,AC24 V,AC110 V,AC220 V,AC36 V,AC380 V ,ве Молиме да даде конкретни напон кога се купи ,ако не,ние ќе се испрати било напон со можност

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
2S250-25D
Тип:
Вентили
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Порт Големина:
1
оперативен медиум:
вода,слаба киселина и алкално
операција:
директни постапувајќи
Постапувајќи Тип:
дијафрагмата тип
Притисок Опсег:
о-1.0 mpa
медиум termperature :
-5-80c за NBR, -5-150C за VITON,EPDM
Оперативен Притисок:
1.0 mpa(нормално отворен тип max pressure0.8mpa)
Напон:
DC12V ,DC12V,DC24V,AC24V,AC110V,AC220V,AC36V,AC380V
Серпентина:
IP65 Плоштадот серпентина

Комплементите на стоката

SDA25*25-Б Бесплатен превозот 25mm Понесе 25мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 866.00 951.36

SDA25*90-Б Бесплатен превозот 25mm Понесе 90mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 1420.00 1560.00

SDA80*100-Б Бесплатен превозот 80mm Понесе 100mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 6274.00 6894.72

100 компјутери/многу СТР Нееднаков Директно Унија PG10-6 10мм да 6mm Воздух Цевка Фитинг Еден допир притисни Во пневматски фитинг

100 компјутери / многу СТР Нееднаков Директно Унија PG106 10мм да 6mm Воздух Цевка Фитинг Еден допир притисни В

DEN 1823.52

SDA40*25-Б Бесплатен превозот 40mm Понесе 25мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ�

DEN 1265.00 1390.08