• Новак
Електричен Мотор Пумпа за Вода за 5 Серија Е34 7 Серија E32 1151 0007 042 11510007042

Електричен Мотор Пумпа за Вода за 5 Серија Е34 7 Серија E32 1151 0007 042 11510007042

DEN 5754.72

Достапност
Производот е достапен

Електричен Мотор Пумпа за Вода за 5 Серија Е34 7 Серија E32 1151 0007 042 11510007042

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
11510007042
Тип:
пумпа
О. е. Не:
11510007042
Број На Модел На:
11510007042
Големина:
OEM stardard
Автомобил Направи:
за 5 Серија Е34 7 Серија E32
Тип:
Електричен Мотор Пумпа За Вода

Комплементите на стоката

SDA25*25-Б Бесплатен превозот 25mm Понесе 25мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ

DEN 866.00 951.36

1 инчен нормално затворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода, гас масло пневматски контрола електромагнетниот вентили 0927400

Напон имаат AC220 V,AC110 V,DC24 V ,ве Молиме да даде конкретни напон кога се купи ,ако не,ние ќе се испрати било на

DEN 6575.52

SDA80*100-Б Бесплатен превозот 80mm Понесе 100mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ

DEN 6274.00 6894.72

SDA80*30-Б Бесплатен превозот 80mm Понесе 30мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ

DEN 3909.00 4295.04