• Новак
Радијатор за Ладење Вентилатор Реле Контролен Модул За Ауди А6 C6 S6 4F0959501G 4F0959501C

Радијатор за Ладење Вентилатор Реле Контролен Модул За Ауди А6 C6 S6 4F0959501G 4F0959501C

DEN 6234.72

Достапност
Производот е достапен

Радијатор за Ладење Вентилатор Реле Контролен Модул За Ауди А6 C6 S6 4 F0959501 G 4 F0959501 C

Декларирани спецификации

Тип:
Извор Третман Единица
Број На Модел На:
4F0959501G
ОЕМ:
4F0959501G 4F0959501C
Модел:
4F0959501G 4F0959501C
Автомобил Направи:
За Audi A6 C6 S6
Тип:
Радијатор За Ладење Вентилатор Реле Модул За Контрола На

Комплементите на стоката

SDA40*25-Б Бесплатен превозот 40mm Понесе 25мм Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ

DEN 1265.00 1390.08

SDA80*100-Б Бесплатен превозот 80mm Понесе 100mm Удар Надворешни тема Компактен Воздух Цилиндри Двојна Акција Воздушна Пневматски

​АКО НЕ ПОСТОЈАТ ПОСЕБНИ БАРАЊА, СТАНДАРДНАТА КОСА КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР АКО ВИ ТРЕБА ДРУ

DEN 6274.00 6894.72

100 компјутери/многу СТР Нееднаков Директно Унија PG10-6 10мм да 6mm Воздух Цевка Фитинг Еден допир притисни Во пневматски фитинг

100 компјутери / многу СТР Нееднаков Директно Унија PG106 10мм да 6mm Воздух Цевка Фитинг Еден допир притисни В

DEN 1823.52

1 инчен нормално затворен 2/2 Начин за Општа Намена воздух,вода, гас масло пневматски контрола електромагнетниот вентили 0927400

Напон имаат AC220 V,AC110 V,DC24 V ,ве Молиме да даде конкретни напон кога се купи ,ако не,ние ќе се испрати било на

DEN 6575.52